Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek magánál van aki...

Szerintetek magánál van aki 500. 000 pénzért vesz egy négyzetméter lakást a fővárosban?

Figyelt kérdés

Én vidéki vagyok és fel nem foghatom, hogy mi ez.

Mindig a munkát mondják mint indokot de köny. , nem tud bejárni 25 kilométerről sokkal nyugodtabb és egészségesebb helyről egy szakadt 20 éves német kocsival? Nem, neki ott kell hely..


Nem mondom van az a Horvát v Lengyel kisváros aminek a szívében laknék mert tök falusias, tudok aludni, tiszta levegőt szívok, stb..de Pest, hagyjuk.


2018. dec. 22. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Irigylem a gondjaidat báttya
2018. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az még budapesten nem is vészes ár. a belső kerületekben az egy millió forintot is eléri a négyzetméterár
2018. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem most ez fáj..tulajdonképpen mivel fáj
2018. dec. 22. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Pesten is vannak jó levegőjű részek. És sok esetben nem mindegy, hogy utazgatással akarja-e tölteni valaki az idejét, vagy mondjuk pihenéssel, ezért sem akarnak sokan kiköltözni.
2018. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
>2 na ja, hallottam azt is csak azok már házak, az már valami luxusszerű téma, nem ilyen gagyi öreg lakás 1db 70 negyzetméteres, 6m belmagasságú szobával, természetesen oltalom alatt
2018. dec. 22. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de szerinted magánál van az, aki a saját problémáit, vágyait, igényeit próbálja másra betegesen kivetíteni? És azt a rémesen egyszerű dolgot sem tudja megérteni, hogy mindenkinek más a jó?
2018. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem a levegő pont nem izgat, Pesten közvetlenül az autók mellett talán érezni egy kis kipufogószagocskát, akkor mi van? A fatüzelés nedves fával és/vagy korszerűtlen berendezéssel és/vagy mindenféle hulladék elégetése jobb? Nem.


Pest egy élhetetlen, egyre rosszabb hely. Tömegnyomor, szűk beépítés, a külső részekről ugyanannyi útidő, mint az agglomerációból, de minden rosszabb, pl infrastruktúra.

Ha nem lenne ennyire vízfejű ez az ország, Pest kiürülne.



Ja, sajnos ebben a városban nőttem fel. 8. kerület régen jobb részén, ma már borzalmasan rossz a közbiztonság nálunk is.

2018. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, én Budapesten nőttem fel, nincs jogsim, kiköltöznék én agglomerációba, de nem fogok folyton késő vonatokon meg volánbuszokon zötykölődni, elég a BKV, majd ha lesz időm, megcsinálom a jogsit.
2018. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen ember is kell.
2018. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan eset, amikor lehet ezt mondani. Én pl. nem költöznék ki nagyon messze a belvárostól, mert az, hogy az egészségesebb, azt én letojom igazából, eddig sem lett az evlileg oly borzalmas levegőtől semmi bajom. Az ilyen hű, de idilli zöld helyeken, falusias helyeken meg megöl az unalom kb - engem nem köt le az, hogy sétálgatok meg kertészkedek, én szeretek színházba, moziba járni, koncertre menni. Közben meg nemcsak a munka miatt, minden más miatt praktikusabb. Főleg mert nem vezetek, és nem is szándékozom letenni a jogsit... ahol lakom, onnan meg tényleg mindent, amire szükségem lehet, max. 3/4 órán belül elérek tömegközlekedéssel, értem ez alatt a repteret is. Tetszik az is, hogy jó választék van boltok terén.
2018. dec. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!