Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted sikerül ugyanilyen...

Szerinted sikerül ugyanilyen bőkezűnek maradnom akkor is ha megszedem magam rogyásig?

Figyelt kérdés

Hiba lenne dícsérni magam de tény, hogy vhogy természetemnél fogva is szeretek adni. Mindegy kinek, csak lássam, hogy nem kárára fordítja. Meg nem csak pénzt hanem mást is.


Elég elérhető közelségbe került egy finanszírozási megoldás amivel pár saját ötletből meg tudok gazdagodni.


Nem minden a pénz, ezt nem kell mondanom, lényeg, hogy elgondolkodtam rajta, vajon mindenki sóher, fukar lesz ha sok pénzzel játszik? Tudok néhány jó példát de mi lehet amin a többiek elbuktak?


Nem döntöttem még el. Az életemhez semmi szükségem rá, viszont emberek gondjait oldanám meg ha ezek termékként megjelennek.

Szerintetek mire kell figyelni? X időnként vissza kell verekedni magam valami extrém szegény-egyszerű környezetbe és onnan meríteni? Mi lenne jó?


2018. dec. 23. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj belőle nekem is és majd meg mondom ha már rá jöttem.
2018. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"csak lássam, hogy nem kárára fordítja"


Szerintem elég pusztán erre figyelni, erre viszont nagyon!

Az ember hamar elveszti a motivációját adakozás terén, ha azt látja, hogy elb-szák a pénzt, vagy ellopják, vagy nem arra költik, vagy csak töredékét költik arra, vagy feneketlen kútba dobálja a pénzt látszat nélkül, hagy ne soroljam...


Nem alapítványoknak, meg nagy segélyszervezeteknek meg hasonló helyekre kell pénzt adni, hanem konkrétumokra, ha kell, külön szerződésekkel.

Lehet segélyszervezeteknek, alapítványoknak is adományozni, a lényeg, hogy te diktáld a feltételeket.

Az utolsó fillért is ki, mire költse, ki vonható érte felelősségre, ezt mind rögzíteni kell, mert ha ők diktálják a szabályokat, abból az alig fog látni valamit, akinek szánod.

2018. dec. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy olyan maradj, amilyen most vagy, önismeret a kulcs.

Rendes tőled hogy segíteni akarsz az embereken.Az fontos hogy ne csak értük, magad miatt is tedd.

2018. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!