Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha van egy szemétl...

Mit tegyek, ha van egy szemétláda csoportvezetőm meg egy ugyanilyen gépbeállító a műszakomban?

Figyelt kérdés
A pokolba kívánom mindegyiket.
2017. ápr. 26. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért,mit csinálnak?
2017. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csoportvezetőnek árulkodik a gépbeállító, mint egy ovis. A csoportvezető pedig mindig a gépbeállító pártját fogja. Sajnos több, mint 10 éve vannak a cégnél, én 2 éve.
2017. ápr. 26. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Megvárni kint és pofánvagdosni....

Pont az ilyen emberek miatt hagytam ott a gyári munkát... sajnos ilyen mindenhol van.... mindenki mindenkit szúrt a háta mögött, de szemébe sose mondta csak a bratyizás ment...

Pedig jól kerestem, de ezek már annyira leromboltak....

Gyári munkás egy külön faj.... aki ezt élvezi....

2017. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én ezért mondtam fel az előző munkahelyemen, mert volt egy szemétláda k.csög aki mindig szépen finoman a hátam mögött valamit pofázott és mindig én lettem lecseszve és azt se tudtam miért. Utálom az ilyen görény embereket. Aztán 0-át ér kb.
2017. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még azt utálom, amikor a szemétláda beköp tégedet a főnöknek, de a főnök nem akarja egyértelműen tudatni veled, hogy beköpött, és ezért úgy festi le neked az adott dolgot, mintha az az ő problémája-észrevétele lenne, és nem a kollégádé. A másik hasonló, amikor a főnök -vagy akár egy kolléga- közli velem, hogy egyesek panaszkodni szoktak rám, és amikor megkérdezem, hogy kik azok, akkor azt feleli, hogy azt nem mondhatja meg.
2017. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én még azt utálom, amikor a szemétláda beköp..."


Miért más a szemétláda, ha veled van ennyi gond és probléma?



"Mit tegyek, ha van egy szemétláda csoportvezetőm ..."

HA ennyire jóban vannak, akkor sok mindent nem tudsz tenni. Ez a "megszoksz vagy megszöksz" tipikus esete.

2017. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:


"Miért más a szemétláda, ha veled van ennyi gond és probléma?"


Talán mert létezik olyan módszer is, hogy odajön, és normál stílusban közli a véleményét-tanácsát. De nekem az volt a bajom, hogy tahó stílusban leugatott, hogy mi a f**zért csinálom ezt meg azt így, és nem amúgy. Így persze, hogy azt reagáltam, hogy vegye vissza, meg hagyjon már békén, húzzon el.

Aki pedig nem képes a gondját a másik szemébe mondani, hanem a háta mögött mószerolja őt, az egy utolsó, gerinctelen s**rkeverő.

2017. ápr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegye vissza=vegyen vissza
2017. ápr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!