Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegyek apanak ajandekot...

Vegyek apanak ajandekot karacsonyra vagy minek?

Figyelt kérdés

Ugy volt, hogy anyam szombaton elmegy, megveszi neki. De nem ment mert esett az eso(kocsival jar amugy). Aztan ugy volt, hogy ma megyunk de nem megy mert nincs kedve. Aut mondja, kitakarit, az lesz apam ajandeka. Mert, hogy ugyse vesz neki se semmit(amugy apam mar vett neki ajandekot).

En is akartam venni neki, de masik varosban voltam, ahol nem talaltam olyan ajandekot. Szoval en is ma tudtam volna elmenni.

Szerintetek ma menjek el megvenni, ugy, hogy megmondom apamnak, hogy az o ajandekat veszem meg vagy ne is vegyek semmit?

Mar mindenkinek meg van az ajandeka, igy nem mondhatok mast, akinek mennek venni.

Szerintetek?



2018. dec. 23. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el. Megmondhatod azt is, hogy az ő ajándékáért mész,de akár azt is, hogy átmész egy barátnődhöz filmezni vagy ilyesmi.
2018. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is menj el venni, egy üveg bor is jó ajándék, vagy ha már nem tudsz, akkor készítesz valamit otthon, elég rosszul fog neki esni, hogy mindenkinek adsz, neki, meg semmit
2018. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat, megkerdeztem, hogy felmehetek-e a varosba baratnomnek venni ajandekot(mert elfelejtettem), ha utana itthon kivasalom a ruhakat. (Amugy neki akartam venni ajandekot, csak ez volt a fedosztori)

Azt mondta nem mehetek fel. Hat o baja.

2018. dec. 23. 13:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Bar iden szerintem en se kapok ajandekot, szoval igazabol mindegy.
2018. dec. 23. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj ki a boltba a lakóhelyeden vmi apróságért vagy gyors csinálsz otthoni meglepit
2018. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 perc lenne felmenni, de nem enged.
2018. dec. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!