Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lesz így barátnőm?...

Hogyan lesz így barátnőm? Vagy inkább ne is foglalkozzak a lányokkal, hanem a sulival meg a sporttal?

Figyelt kérdés

Fu nem tudom hol kezdjem hát....


Kényszerbeteg vagyok, jártam pszichiáterhez is sokszor,

szedtem gyógyszert már, de már nem kell sokáig (végre)



Pectus excavatum-om van, amit már régóta sportal próbálok javítani, de semmi változás. Műttetni akartam, de az ortópéd orvos lebeszélt (amit nem is értek de mindegy inkább hagyjuk.....)


Kényszeresen megakadok beszéd közben, ami miatt nem igen tudok lányokkal sem beszélni normálisan ami nagyon zavar.


Meg akarok felelni másoknak (ezt azért már lassan leküzdöm)


Azt érzem, hogy nem önmagam vagyok sokszor


Gyakran vagyok féltékeny, ha egy lány más sráccal meggy ide oda, amikor az a lány nekem is teszik például.


na kb ezek amik fontosak



2018. dec. 25. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákért bocsi:)
2018. dec. 25. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami fontos, hogy a foglalt lányok tabuk. A másik, hogy csak magaddal foglalkozz, a többi nem lényeg. ;)
2018. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A beszèdkèszsègeden tudsz javítani, otthon a tükör előtt stb

Ezt a megfelelèsi kènyszert úgy tudod magadban legyőzni, hogy átgondolod az egèszet, nem màsok èlik az èleted hanem Te. Ezt magadban kell tisztáznod. Sok mindenki nem tudja ki is valójában, ezt is magaddal kell megbeszèlned. A fèltèkenysèg az meg csak egy rossz dolog.

Elkell döntened magadban, mi most a fontos

Ès a legfontosabb az, hogy legyen önbizalmad. Magában a szóban is benne van Hogy bizalom, a saját magadban való hit.

Ha nem bízol saját magadban, ha nincs hited akkor semmi nem fog összejönni.

Az önbizalom szó nem csak úgy értedendő, hogy kimer rakni egy fehèrneműs kèpet magàról. Bár ezt is lehet lehetne tovább beszèlni.

2018. dec. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Legyen önbizalmad, és koncentrálj magadra! Ne másnak akarj megfelelni, hanem először is magadnak! Lányt meg biztos fogsz találni, aki elfogad mindenhogy, még a betegséged ellenére is! ;)

17L

2018. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2018. dec. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!