Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már azt, hogy...

Ti is éreztétek már azt, hogy akármit teszel mindenhogy egy játék ri. Bancként kezelnek? Ha ilyen sok férfi így megitél akkor érdemesebb lenne ha lányokkal barátkoznék? Mert ők nem piszkálnak ilyenekkel.

Figyelt kérdés

(bisex vagyok deeddig egy párom se volt)Azt van velem,hogy régen egyáltalán nem törődtem a külsömmel. Elég ramatyúl néztem ki. Akkor elég sok férfitől(akinek nem számít a külső elvileg)megkaptam,hogy eh ez egy ronda,ri banc.(ápolatlan nem voltam azért)

Késöbb levágattam a hajam,kiszőkítettem,és normállis ruhákba kezdtem járni. Na akkor ismét jöttek a sértő megjegyzések a férfiaktól,bár akkor csak szimpla ri.bancnak hívtak.(ismeretlenek)

Aztán, idővel depresszíom lett,de ez más okoból( magány,és kihasználás)és elkezdtem sötét,fekete ruhákba járni..de csak olyanokba. Egyszerű fekete felső/gatya. Akkor meg emo ku.rvázni kezdtek

.de full idegenek,csak baromi primitívek...

Utánna egy konzervatív elegáns stílust vettem fel akkor meg ismét jöttek a férfiak éés meg is lett az új jelző: pff..rideg pi.csa.

Már ezeket hallgatom öt éve.És kezdenek a férfiak ezáltal egyre taszítani. Tudom vannak rendesek de nem vagyok radar hogy kiszűrjem ki az ki nem..

Ezek után érdemesebb lenne inkább lányokkal barátkozzak? Vagy még ne adjam fel.


2018. júl. 19. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Akkor meg divatleszbinek fognak hívni :D Nőj fel kislány,neked az a bajod ,hogy éretlen vagy még ,de nagyon.
2018. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Előszőr is,nem divátból mert nem tudom érted e mi az hogy bisex.

Másodszor ,nincs kedvem a férdiak baromságaikhoz.

2018. júl. 19. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi lenne, ha különböző stílusok csereberélése helyett simán csak reggelente felöltöznél, és mennél a dolgodra?
2018. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Így jár az, akinek nincs saját személyisége és aszerint váltogatja a stílusát, hogy más mit szól hozzá.. Nem irigyellek, piszok szar lehet így élni.
2018. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma írt ki egy hasonló kérdést egy goth csaj a külsejéről és a folyamatos r...bancozásról.

100%ig támogatom és javaslom az ötletet, hogy lányokkal barátkozz. Miért nem barátkoztál eddig velük?

2018. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért elég érdekes, hogy akárhogy néztél ki r1bancnak neveztek. Én ismerek lányt, aki rengetegféleképp fel tud öltözni, nagyon stílusos és feltűnően, és mégsem r1bancozták le, sőt: Rengeteg udvarlója van.


Szerintem magadban keresd a hibát. Van hogy a férfiak sok lányra azt mondják, de hogy egy lányra ugyanúgy mondják mindig... Már te vagy a gyanús.

2018. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Semmi extra nincs a ruháimba de mind egy.

És nem csak engem,másokat is szekálnak,csak ök megvédik magukat

2018. júl. 19. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az öltözködésed miatt mondják, hanem mert olyan az arcod (leeht kicsit flegma, vagy nem tudom), vagy a kisugárzásod miatt.
2018. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként a biszex a legrosszabb fajta. Mindegy neki kivel szexel ,bárki jöhet, kb pont olyan mint amit leírsz magadról..havonta váltogatod a stílusokat mert saját kialakult ízlésed nincs.

Rib ancozni meg nem ruha alapján szoktak szerintem,hanem viselkedésed alapján .

2018. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Semmi baj a bisexekkel. Vonzódan fiukhóz,de ha van nagyon jó fej lány képes velük is szerelembe esni. A szerelem nem egyenlő kapcsolattal mert szerelem van kapcsolat nélkül de kapcsolat nincs szerelem nélkűl.

A stílusom meg azért váltogatom,mert mindenféle stílus tetszik. Meg amilyen a kedvem olyan ruhát veszek fel. Ha szomoru vagyok akkor pl fekete

2018. júl. 19. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!