Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek illetlenség, ha...

Szerintetek illetlenség, ha engedély nélkül tegeztem?

Figyelt kérdés

Kozmetikusom 40 éves,tündérien aranyos,fiatalos nő. Imádom,de nagyon sokáig visszahúzódó voltam, féltem tőle, motyogtam mindig az orrom alatt,alig lehetett hallani mit beszélek. Mostanában rendszeresebben járok hozzá,és talán egy éve,amikor mentem hozzá teljesen véletlenül Sziával köszöntem neki. Mintha mi sem változott volna,szerintem fel sem tűnt neki (teszem hozzá,nem hallottam még,hogy őt bárki is magázná),éppen ezért gondoltam egy bátrat,és átváltottam a tegeződésre.

Azóta már sokkal lazább és oldottabb vagyok,nem is gondolkodtam ezen,azonban most valahogy eszembe jutott,hogy soha nem is "engedte meg",hogy tegezzem.


Szerintetek nagyon illetlenség?


18 éves lány vagyok.


2018. dec. 27. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel sem tűnt neki,akkor nem :)
2018. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a váltás feltűnt neki, de mivel azóta is rendszeresen jársz hozzá, ő ezt annak vette, hogy feloldódtál és megbízol benne, ami mindenkinek jólesik.
2018. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fog mondani rá semmit szóval nem számít.
2018. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ma sokkal lazább ez a faktor, mint régebben. 50-60 év alatt lassan mindenki mindenkivel tegeződik. (Helyeslem)

Aztán: a kozmetikusok eleve lazábbak, fiatalosabb nézetek képviselői.

18 elmúltál, bátran visszategezhetsz bárkit, aki tegez.

2018. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a szituáció, ahol illetlenségnek mondanám, szóval ne aggódj. Ha zavarta volna, már tudnál róla. Az írásodból meg átérezhető, hogy tisztelettel beszélsz vele a tegeződés mellett.
2018. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!