Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha véget ér a barátság és az...

Ha véget ér a barátság és az egyik fél (a szakító) visszaadja / kidobja az ajándékokat, az illetlenségnek számít? (lent)

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok ebben, mert ilyen még sosem történt velem.

Az történt, hogy jóban voltam egy lánnyal. Az elmúlt hónapokban problémásan kezdett viselkedni, néha rajtam vezette le a feszültségét, de tűrtem, mivel erős vagyok. Igyekeztem megnyugtatni vagy humorral enyhíteni a problémáját. Próbáltam kideríteni, mitől ilyen.

A következő hetekben nagyon elfoglalt voltam, így nem tudtam vele sokat találkozni. Aztán egyik nap írt, hogy úgy látszik, nem érek rá vele foglalkozni. Mivel találkozni se tudunk, inkább kidobja a tőlem kapott ajándékokat, ha már nem tudja visszaadni. Ez meglepett engem.

Azóta nem szívesen nézek rá a tőle kapott ajándékokra. El is tettem a padlásra, de még mindig zavar, hogy ott van a doboz. Úgy érzem, jobb, ha eladom ezeket, amik használhatók.

Tudom, nincs esély arra, hogy újra barátok legyünk. Biztos nem én vagyok az egyetlen, akivel megszakította a barátságát örökre. A nővérem szerint, ő az a fajta ember lehetett, akit zavar, hogy egyedül van és maga mellé akar olyan barátokat, akik ráérnek vele foglalkozni vagy különböző programokra elmenni vele. És pont ő szakítja meg a kapcsolatot és megint egyedül lesz.

A nővérem úgy véli, hogy ha ő szakította meg a barátságot velem és kidobta az ajándékokat, az bunkóságnak számít. Ha én meg akarok válni tőlük, az azért van, mert nem szívesen gondolok rá.


Mit gondoltok erről? Tényleg bunkóság volt tőle, hogy kidobta az ajándékokat? És, ha én szabadulok meg tőlük, akkor is illetlenség?



2018. jún. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
“Mivel találkozni se tudunk, inkább kidobja a tőlem kapott ajándékokat, ha már nem tudja visszaadni.” Ez egy burkolt célzás volt arra, hogy szeretne veled többet lógni, és annyira “elhanyagoltad”, nem találkoztatok, hogy könnyebb lenne kivágni a cuccaid. Szerintem arra várt, hogy könyörögj neki, ne dobd ki,találkozzatok blabla. Ha megszabadulsz tőle nem illetlenség, porfogót, kacatot én se tartok meg. Főleg, hogy ő már kidobta.
2018. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egy hisztérikus alkatú lány lehet, aki elvárja hogy őt szórakoztassák - jó hogy megszabadultál tőle, ez csak romlott volna. Az ajándékokat is taplóság volt kivágnia- neked nem illetlenség eltüntetni egyáltalán, nem kell ezeket őrizgetni. Én odaajándékoznám szegényeknek, koldusoknak, de az se baj, ha eladod.

Reméljük találkozol majd egy kedves, megértő, tisztaszívű lánnyal.

2018. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos én praktikusan azt tenném, hogy ami használati tárgy és használom is azt megtartanám, a többit tovább ajándékoznám vagy qka.
2018. jún. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!