Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véget ért a legszebb ünnep a...

Véget ért a legszebb ünnep a világon. Ti is várjátok már, hogy ismét végre karácsony lehessen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem. A jó időt várom már inkább.
2018. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Na ne szivass. Legszebb ünnep talán neked.
2018. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
A legszebb ünnep...hát szerencsés vagy akkor. Én alig vártam hogy vége legyen
2018. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Nem azért, mert nem jó nálunk a karácsony, de mindennek meg kell lennie a maga idejének. Ha mindig karácsony lenne, akkor olyanná válna, mint bármely hétköznap.
2018. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Nekem az év minden naján karácsonyi hangulatom van :D
2018. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Hiába múlt el hivatalosan,nekem még mindig megmaradt a hangulata,és igen várom már a 2019es karácsonyi időszakot is.
2018. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem, dehogyis. A tavaszt várom.
2018. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem még csak most kezdődik a buli, végre jön az igazán hideg, már alig várom. (én tényleg imádom a hideget) Kell a francnak az a büdös bogarak meg pókok lepte meleg szar. Ha tehetném elköltöznék olyan helyre ahol mindig hideg van.
2018. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Ne...ne....ne...



Karácsony előtt irgalmatlan tömegnyomor mindenhol, az emberek még a szokásosnál is idegesebbek, önzőbbek, frusztráltabbak.

Konkrétan nekem kellett pár dolog, de sok vásárlást inkább a 2 ünnep közöttre hagytam. Annyira tele voltak a boltok, hogy inkább nem kíséreltem meg.


Ma már kisebb tömeg és talán több volt, aki a másikra legalább minimálisan odafigyelt.



Maga az ünnep....

Nem vérrokon ismerős 26-án áthív minket, ebéd, ajándéknak kis figyelmesség, minden.

Vérrokonokkal talán a 2 ünnep között találkozok, de csak én, talán majd kétórácskára átmehetek....


Úgy érzem, egy-két baráti család jobban figyel ránk, mint a vérrokonaink.



Nem kérek karácsonyt. Végre vége.

2018. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Nálam még Karácsony lesz január közepéig.
2018. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!