Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vékony lányok, titeket is...

Vékony lányok, titeket is szoktak b*szogatnii azzal, hogy vékonyak vagytok?

Figyelt kérdés

157 cm és 46 kg vagyok, nem tudok hízni, ilyen az alkatom. De edzeni járok, hogy formás legyek. A családban mindig mondogatják, hogy milyen vékony vagyok...főleg persze a testesebb egyének. De már nagyon idegesít a dolog. Szerintetek ezt irigységből teszik, vagy tényleg gáz, ha valaki vékony? A pasiknál viszont mindig is nagy sikerem volt.

22L



2018. dec. 28. 09:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen irígység.Egyszerűen csak bunkósàg.Én is 45 kg voltam huszonévesen.Akkor basztattak hogy vékony vagyok.Miutàn szülés utàn 55 kg lettem ( még így is karcsú voltam) .persze ezt 10 kilót is egyből kiszúrtàk és akkor màr jött,hogy le kéne fogynod innen-onnan.Na,anyàtokat! Különösebben sosem érdekelt az idiótàk véleménye.Csak annyit értek el ezekkel a beszólàsokkal,hogy most màr én is odaszúrok nekik.Na azóta nem ért kritika.Vissza kell őket csípkedni.Mindenkin van valami kifogàsolható.Akkor abbahagyjàk.
2018. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Ugyanennyi vagyok. Egyáltalán nem vagyok lapos. 80-57-92, izmos a lábam,fenekem, nem vagyok gebe. A fiúknak mindig is tetszett. Ne foglalkozz olyannal aki megszól érte. De nem is értem mit várnak el 157 centitől? Legyél 60 kiló full zsírosan? Hogy nézne már az ki. Biztosan szép vagy így.
2018. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyertelmu hogy irigysegbol mondjak. Mond meg nekik jobb mintha mangalica lennel.
2018. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, kecskének csúfoltak.

168cm 45 kg

19/L

2018. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Szoktak b*szogatnii,de nem szavakkal
2018. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon fontos alapdolog :

1. Minden b..szogatás addig hat, amíg megy rá a viszontreakció és jön a következő. Legyen az személyesen, vagy FB-on vagy bármilyen platformon. Ha nem reagálsz rájuk sehogy, szó szerint sehogy, akkor megszűnnek.


2. Nagyon örülj annak, hogy iylen vékonyka vagy, egyrészt mert a pasik zöme az ilyen alkatot szereti és főleg később, idősebben is.


3. Ne megfelelni akarj az alakoddal, hanem viseld-hordd büszkén, hogy ilyen vagy, aki meg lekostól még akkor is, na arról egyből tudod hova tegyed és kész. Egy kicsit a "lesz..rom" tempót vedd elő. Nem megfelelniakarásról szól az élet, hanem majd az fog utánad menni, aki egyetért veled és az lesz az igazi barát, mindegy hoyg párkapcsolat vagy egyéb ismerettség.


4. Emeld fel az orrod, légy büszke és mindenki más kapja be. (ha megengedjük neki) :-)


Egy vénróka, aki zsong az atomvékony lányokért.

2018. dec. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

167 cm vagyok 51 kg, sose voltam több, viszont mindig is szerettem volna 4-5 kilót felszedni, úgy szerintem jobban tetszenék magamnak, de eddig még nem jött össze. :)

Nekem is szoktak néha megjegyzéseket tenni, szerencsére nem sűrűn. Vannak emberek, akikről tudom, hogy azért mondják, mert irigyek arra, hogy én vékonyabb vagyok náluk. De vannak esetek amikor nem értem miért szólnak be olyanokat, hogy pl. biztos nem kapok otthon enni, és társaik..., mivel én sem teszek megjegyzést az ő külsejükre vagy éppen személyiségükre.

Ezeket többnyire elengedem a fülem mellett, vagy ha mégsem, akkor visszaszólok valami olyat, hogy meglepődnek 😊

2019. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!