Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt minek neveznétek?

Ezt minek neveznétek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy gyönyörű lány, annyi idős mint én, van barátja.

Egy időben egy helyen dolgoztunk, találkoztunk párszor munkahelyen kívül is, dumáltunk, de teljesen mások vagyunk, illetve magasabb igényei vannak, mint amit én tudnék nyújtani neki.

Mikor hazament Amerikába, megbeszéltük, hogy e-mailen tartjuk a kapcsolatot, végül nem lett belőle semmi.

Ha meglátok egy képet róla, egyszerűen elönt valami, rögtön tettre késznek érzem magam, teljesen motiváltnak.

Múltkor pl. kimentem futni, pedig amúgy nem szoktam.

Más nővel nincs ilyen, kicsit olyan, mint egy múzsa.

Szerelemnek nem nevezném, mert nem ismerem elég jól, kötődni sem kötődöm hozzá, illetve nem vagyok féltékeny.

Van/volt valakinek hasonló? Kissé földöntúli élmény, nem tudom hova tenni.


2018. dec. 30. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem motivációnak hívják.


Erről a csajról az jut eszedbe, ha jobb lennél, akkor lehetne neked is ilyen barátnőd. (Az, hogy ez tényleg ezen múlik-e, az más kérdés)

2018. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!