Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek neveznétek az ilyen...

Milyennek neveznétek az ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akiről 100%-ra tudom hogy a "legjobb" barátnőjének a férjével csalja meg a saját férjét, mikőzben nekem már többször is mondta hogy ő soha nem csalná meg a saját férjét...

A barátnője előtt meg jópofizik, játssza a jóbarátnőst.

De az egészről a barátnő mit se sejt, sőt még mondogassa is,hogy az ő férje milyen hűséges, stb, közeben meg a háta mögött az a két ember akiben talán a legjobban megbízik ezt csinálják...

Csak én tudnék ettől hányni? Mi a véleményetek az ilyenről?



2018. szept. 18. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez közügy ? Nem . Érintve vagy ? Nem . Te sem vagy különb sem szent ahogy senki sem az .
2018. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
az igazságot csak az a két ember tudhatja, akit érint. minden más találgtás és pletyka. de miért fontos Neked, hogy ok milyen életet élnek?
2018. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gusztustalan. /mit érdekli,közügy? Itt mindenki ezt csinálja.. nincs nevesítve senki.
2018. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

"mondogassa"


Mostanában egyre több vidéki paraszt jár erre az oldalra...

2018. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Mindig vannak akik szenteknek meg szeplőtelennek nyilvánítják azt,aki soha nem csalt még meg senkit.

Ez buta dolog.

Mindenki hibázik.

A probléma az,hogy a megcsalás nem hiba.

Hiba akaratunkon kívül vétünk.

A megcsalást nem saját akaratunkon kívül tesszük.

A másik.

Szerinted van olyan ember ezen a Földön,aki szerint normális az,hogy a legjobb barátnődnek a férjével kavarsz?

Jóérzésű ember nem tartja ezt normálisnak.

Az egy dolog hogy megcsalsz valakit.

Na de tényleg nincs szabály ebben?

Még a legjobb barátod nőjével is megtennéd?

Ehhez gátlástalanság kell.

2018. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
A gyk ezen a ponton már tényleg olyan mint a falusi vénasszonyok pletykapartija.
2018. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó.Ezt mire érted?

Hogy a kérdező kérdezett?

Vagy,hogy valaki elítéli az ilyent?

2018. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom:D:D:D:D Lehet, hogy forgatja a köpönyegét, nem tudom, én asszem felvállalnám, előtte megbeszélném a pasival is, hogy vállaljuk fel a csaj előtt , hogy szerelmesek vagyunk egymásba. Mondjuk igen, más: vágy, szerelem, szenvedély. Tehát pl a lehorgonyzás, hogy egyik felé szerelem közeli élményt él meg, a másikkal a hátamögöttessel meg pl lehet , hogy csak a szenvedély hajtja, de lehet ennek még variációja pl fordítottan is akár.
2018. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#7 Azt, hogy egyre többen járnak ide pusztán azért hogy kibeszéljék az ismerőseiket.

Mert mégis mi a francot lehet erre írni? Ez nem valami hatalmas filozófiai kérdés az emberi természetről, amit tényleg érdemes feltenni, hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy nem szép dolog olyat tenni, amit a kérdező által leírt nő tett. Az ilyen kérdések pont ugyanaz a színvonal, mint az, hogy "Te Maris, tudtad, hogy a szomszéd Jolika tegnap [blablabla]"

Vagy az, mint amikor egy csapat férfi összeül egy sör mellett kitárgyalni, hogy mekkora k...va az összes nő, akit ismernek.

Csak a különbség az, hogy Maris, meg a férfifalka ezt privátban beszélik meg, de az ilyen kérdéseket feltevők meg gyakorlatilag az ország minden emberét belevonják a pletykázásba, aki feljár erre a nyilvános fórumra. Ezekből a kérdésekből meg minden napra jut pár, ami kezd kiábrándító lenni. (Valszeg lehet köze ahhoz a jelenséghez is, hogy itt sokan panaszkodnak arra is, hogy magányosak, és nincsenek barátaik, azaz a baráti társasággal nem lehet pletyizni, szóval a netre jönnek kiteregetni a számunkra vadidegen emberek szennyesét.)



De tessék, kérdező, legyen: az a nő gerinctelen és hazug, márpedig ez nem szép dolog. Most ezzel okosabb lettél?

2018. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja.

Így már világos.Kösz:))))))))

2018. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!