Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon az ismerőseim...

Facebookon az ismerőseim miért csak az olyan üzeneteimre reagálnak, amikben kérdés is van?

Figyelt kérdés

Amikor nem kérdezek csak írok valamit nekik, arra nem reagálnak semmit, csak megnézik aztán ennyi, le van sz*rva nagyjából. És szinte minden ismerősöm ezt csinálja akiknek írni szoktam. Miért lehet ez?

Ha van az üzeneteimben kérdés, arra persze válaszolnak, valaki tömörebben, valaki tartalmasabban.


2018. dec. 30. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, csak lényegtelen dolgokat írsz, ami nem érdekli őket. Vagy sokszor írsz, és unnak..

Agylobot kapok, mikor valaki százszor ír rám egy nap, meg olyan hülyeségeket küld, szevasz, boldog keddet, és számomra untató dolgokat.

2018. dec. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Én se reagálok senkinek semmilyen bejegyzésére, mert minek?
2018. dec. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Én se szeretek chat-elni, pötyögni. Sok idő, energia pötyögni, sok a félreértés lehetősége.

Sose érek rá, mindig csinálok valamit, munka, suli, tanulás, angolozás, házimunka, sport, ha ne adj Isten szabadidőm van, a neten olvasgatok. Nem szeretek pötyöggetni arról, mi van velem vagy mi a véleményem.


Inkább találkozzunk.

2018. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Már neked is az agyadra ment a face. Te is egy tipikus unatkozó háziasszony vagy.
2018. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Emberi kommunikáció egyik része, hogy válaszolni a kérdésre válaszolnak az emberek. (legtöbbször).

Nem ismerem a szitudat és nem tudok az ismerőseiddel sem beszélni. És mivel konkrét dolgot nem írtál ide a kérdésbe, ezért nem fogunk tudni neked érdemben nyilatkozni.


Ha ide is csak állításokat írtál volna és kérdést nem, csak a trollok válaszolnának és rövid időn belül törölnék a kérdést.

2018. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ennyiből nem tudjuk te hogyan kommunikálsz a cseten, mert egészen különböző típusok vannak és viszonyok. Van pl. olyan ismerősöm akivel semmi közös témám nincs, de naponta leadja az időjárás jelentést. Erre tényleg nem tudok mit reagálni és nem is akarok. De van akivel baráti kapcsolatban vagyok, és elég ha elmesélek valamit, nincs utána kérdőjel, még is ír rá valamit mert van róla véleménye, és érdekli amit írtam. Ha egy beszélgetés csak úgy tud folytatódni, ha kérdést teszel fel, akkor nem vagy érdekes az illetőnek. Kár erőltetned.

Van pl. egy barátnőm akivel együtt nőttünk fel, de manapság már erőltetett a csetes kommunikációnk. Néha rám ír ha ráér, és akkor ír rengeteg monológot magáról. Majd mikor a végére ért, lezárja azzal, hogy "Veled mizu? De most mennem kell"

Oké.

2018. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem te vagy a világ középpontja.Mindenre nem kötelező reagálni,ez van.Ha senki nem reagál rá,akkor eleve olyan eget rengető dolgokat nem közölhetsz.Kérdésre azért válaszolnak,mert ott konkrétan tudni akarsz valamit,ami neked fontos,és ezt tiszteletben tartják.
2018. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert k#rva unalmas vagy.
2018. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Miért nem reagálsz ezekre az írásokra?

2019. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!