Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dancso Peter (videomania)...

Dancso Peter (videomania) hany eves?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31
2018. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

[link]


± fél év eltéréssel megmondható, ha használod a keresőt. Ez a Google: dancsó péter második találata, és úgy kiírja neked a választ, hogy meg sem kell nyitnod. Nem is gondolnád hogy mennyi válasz van a neten, ha hajlandó vagy beírni 1-2 szót a keresőbe.

2018. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Woow felvilagositottal aztak u rva azthittem semmit se lehet megtalalni a neten :O de aruljatok mar el hogyha a kib a szott googlen minden fent van akkor mi a f a sznak van ez az oldal
2018. dec. 30. 13:10
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez az oldal azért van, hogy ezen keresztül használják a netet, és a berakott reklámokból bevétele legyen az üzemeltető cégnek.

Te mire is vagy felháborodva most? Nem volt esetleg triviális a kérdésed amit 5 másodperc alatt megtaláltál volna ha nem vagy lusta használni a keresőt? El kellene szégyellnünk magunkat, hogy ilyen a hozzáállásod a dolgokhoz és még neked áll feljebb? Nem csak megkaptad a választ, amihez forrás linket is mellékeltek, de még az életben használható jótanácsot is kaptál, amit a jövőben kamatoztathatsz. Ne törődj bele, hanem törj ki a funkcionális analfabéták köréből, sajnos túl sokan vannak így is.

2018. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal azért van, mert vannak problémáknak egyedi esetei, melyekre nem feltétlenül van sablon válasz. A hány éves dancsó peti nem ilyen. Egyébként 18 éves, szívesen.
2018. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87es
2018. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na akkor elnezest nehogy nekem alljon feljebb mert nem szabad mert en tok jo valaszokat kaptam aha jo de nem gondoltam volna hogy mondjuk a dancso fent van wikipedian de amuuuugy be kell szolni mert feltettem egy kerdest amire ra is kereshettem volna mintha rajtam kivul nem lenne meg ilyen 500 hulye kerdes aki meg a komoly problemait ilyen emberektol varja akik itt vannak annak meg csak gratulalni tudok :)
2018. dec. 30. 21:56
 8/15 A kérdező kommentje:
De amugy aki normalisan valaszolt annak koszi en amugy meg senkit nem koteleztem arra hogy adjon dancso peterrol egy egesz eletrajzot hanem mint mondjuk az elso valaszolo leirta hogy 31 azt ennyi vagy nekem eleg annyi is fent van wikipedian nem kertem hogy irj nekem ide egy kutato munkat dancsorol tehat amugy legyszives ne rajtam toltsetek ki a kib aszott problemaitokat mert ez egy k urva egyszeru kerdes volt megis neki kell allni vitatkozni mert az emberek ezt nem birjak ki🙃🤦‍♀️
2018. dec. 30. 22:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Es megis mifele hozzaallas basszus te ennyibol megallapitottad hogy hogyan allok a dolgokhoz mert akkor te nagyon ugyes lehetsz eskuszom🤦‍♀️🤦‍♀️sokszor elkene gondolkodnom hogy mielott ide feljovok beszedjek egy level xanaxot mert ki kell robbantani a 3. Vilaghaborut mert jaj nem voltam kepes beirni abba a kib szott googleba a kerdesemet es egy lusta g ci vagyok ha nektek meg annyi eletetek van hogy feljottok ide es osztjatok az eszt akkor nagyon unatkozhattok😂😂🙃
2018. dec. 30. 22:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokat elmond rólad, hogy 2 szót nem voltál hajlandó beírni Google-be, viszont itt nyomod a izomból a felháborodott kirohanást egymás után tömött kommentekben.


"mert ez egy k urva egyszeru kerdes volt megis neki kell allni vitatkozni" - észre sem veszed magad, hogy ugyanazt csinálod.

2018. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!