Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichológusok a Vikingekből...

Pszichológusok a Vikingekből Ivar karakteréről leírnátok, hogy milyen személyiség?

Figyelt kérdés
Szeretem és hasonlítok is sok dologban arra a karakterre. Ha a dühöm és a haragom irányít akkor tudok igazán haladni az életben és agyafúrt, kiszámíthatatlan vagyok. Mindig a dolgok mögé próbálok nézni bízni meg senkiben nem bízok. Ide vezetnek az elfojtott érzelmek? Ha sokszor megalázva érezzük magunkat és azt tapasztaljuk, hogy nem szabad megbíznunk senkiben? Érdekelne,hogy mit gondolnak a szakemberek Ivar karakteréről.
2018. dec. 30. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok pszichológus ugyan, de szerintem Ivar kissé pszichopata.

Pl: már kisgyerekként lebaltázta a játszópajtását, testvérét is megölte simán, a másikat meg most éppen próbálja manipulálni(Hvitserket) de ő se hülye ezért átlát a szitán és kezdi megbánni hogy az ő oldalára állt.

Gondolom attól lett ilyen, hogy sokszor érezte magát megalázva a kriplisége miatt,de biztos hogy egészségesen is ilyesmi személyiség lenne csak nem olyan torz. Mindenesetre le a kalapot az őt játszó színész előtt...


Amit magadról írtál azok nem rossz tulajdonságok egy bizonyos mértékig. De ha javasolhatom tartogasd a haragod azoknak akik megérdemlik és ne ártatlanokon csattanjon az ostor.(Nem tudom így teszel e)

2019. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok pszichológus, de:

Ivart gyerekkorában nagyon sok bántás érte a testi fogyatékossága miatt a testvérei és a többi kortársa, vagy akár az idősebb vikingek részéről. Ráadásul a szerelem is hozott neki egy nagy csalódást később (Margarethe). Emiatt haragszik a világra, és nem bízik meg senkiben. Szándékosan falat von maga köré, amivel kizárja az érzelmeket és a többi embert. Szeret kegyetlenkedni, mert úgy érzi, ezzel bosszút áll az őt ért sérelmekért. Meg akarja mutatni mindenkinek, hogy ő igenis képes mindenre, amire azt mondták, nem lehet a lába miatt. Ezzel olyan messzire megy, hogy istenként mutatja be magát. Lehet, hogy pont azért alakult ki nála ez az önkép, mert sokkal többre vitte, mint bárki gondolta volna. Ugyanakkor félti a hatalmát, ezért azonnal végez mindenkivel, aki ellenszegül. Élvezi, hogy félnek tőle, inkább ez, mint hogy szeressék, ami számára egy idegen, gyengeségnek titulált érzelem.

2019. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a saját véleményem hogy Ivar pont azért vált ilyenné mert testi fogyatékossággal él és ettől tudat alatt van egy gyengeség érzése és egy bizonyítási vágya. Erre még rádobnak egy lapáttal amit ugye irtak előttem hogy sokszor gúnyolták emiatt. Valamint még Ragnar is mondta neki még Angliában hogy legyen kegyetlen, tudja hogy lebecsülik ezért mutassa meg az erejét meg hasonlók ami szintén Ivar önbizalmát erősítette.
2020. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ivar pont hogy egyáltalán nem pszichopata. A pszichopaták nem éreznek se félelmet, se fájdalmat, se dühöt. Ivar pedig bármennyire is logikus tud lenni ha egy csatát kell megtervezni, az indíttatásai mindig az érzelmeiből fakadnak. Szerintem egy kisebbségi kompexus párosul egy kis megalomániával és paranoiával + szadista hajlamok.
2021. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!