Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják úgy az emberek...

Miért gondolják úgy az emberek, hogy az év utolsó napján le kell inni magukat a sárga földig?

Figyelt kérdés

Ezt sohasem értettem. Nekem soha nem volt cél, hogy szilveszterkor leigyam magam, iszom egy-két pohár bor, vagy sört, éjfélkor meg egy pohár pezsgőt. Még a környezetemben ismerőseim között is azt tapasztalom, hogy akkor a városban "razziázzunk" és igyunk, "robbantgassunk". És hogy én miért nem megyek? Szerencsére közeli barátaim érettebben gondolkodnak, de nem értem, hogy éppen emiatt közösítenek ki. Én inkább töltöm társasozással, főzéssel, sütéssel az év utolsó napját azokkal akik fontosak számomra. Más is van ezzel így?


26F



2018. dec. 30. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy -egyébként feleslegesen- az emberek többsége mindig keres valami ürügyet az ivásra. Ilyen a szilveszter, születésnap, névnap, millió dolog. De egy egyszerű hétvégén is ihatnak és isznak is, szóval nincs értelme.
2018. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább azt csinálom amit te
2018. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mért gondolná azt bárki is hogy le KELL innia magát? Én sem gondolom így, de le fogom inni magam, mert én ezt szeretném. Te azt szeretnéd csinálni, amit leírtál én meg ezt. Mi a gond?

Mi mondjuk nem razziázunk és robbantgatunk sehol, sőt valószínűleg nem is megyünk sehova idén, csak a barátoméknál bulizunk otthon, de ezek is jó bulik szoktak lenni. :D

Amúgy meg azért, mert az évközbeni stresszt most így szeretném levezetni, kell egy este, amikor tényleg önfeledten bulizok, és bár biztos vannak olyanok, akik azt mondják, hogy ők berúgás nélkül is jól tudják magukat érezni, nekem (mivel elég szorongó típus vagyok) ahhoz, hogy tényleg elengedjem magam, az kell, hogy berúgjak. Jó, nem a sárgaföldig, de azért eléggé.

Különben is én vagy nagyon jól bírom a piát, vagy még nem ittam annyit, de nem szoktam rosszul lenni, vagy hányni, sőt még igazi másnaposságot se éltem át.

Jah és a kötelező sablonok, fiatal vagyok még, meg amúgyis addig kell magamat kiélnem, amíg még nincs gyerekem. :D

Amúgy a társasozás, sütés, főzés már megvolt, most ez jön.

Ha nem zavarja a másikat, akkor szerintem mindenki azt csinálhat, amit akar.


21/L

2018. dec. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én életemben nem rúgtam még be és nem is fogok. Semmi értelme. Jobb lesz tőle? Nem. Persze, nem ítélek el senkit sem emiatt. Ő élete, ő tudja. Inkább csak nem értem. Kiéled a fiatalságod? Ezzel? Nah... Hagyjuk is.
2018. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hármassal értek egyet, 97 százalékban. Azt a választ akár én is írhattam volna :D
2018. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!