Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy évig nem...

Mit tennél, ha egy évig nem használhatnál okostelefont? (semmilyen formában)

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

semmit, annyira nem használom a telómat, zene hallgatás, beszélgetés, játék

de a régi buta telefonok alap funkciói is megteszik nekem

2019. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használhatnám egy évig akkor azt tenném hogy nem használnám egy évig
2019. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg ugyanazt amit eddig csak nem okostelefonon.


Összességében megnehezítené feleslegesen az életemet, mert egy csomó eszközt kivált:

- A telefon ébreszt, bár erre elég egy alap eszköz.

- Telefonálni kényelmetlenebb lenne "buta" telefonnal mert sok hívást kell indítanom, akár napi 30-50-et is kapok-fogadok. Egyszerűbb a névjegyeket kezelni.

- Kapcsolattartásra, internetezésre maradna a Facebook meg asztali gép.

- Közlekedésre is alap nálam. GPS és valós közlekedési infók miatt. Friss jogsisként főleg kell, bár erre is van külön eszköz.

- Banki egyenlegem is sokkal egyszerűbb lekérdezni 10 mp alatt mint folyton belépegetni gépről SMS-el.

- Fotók szempontjából fájó hiány lenne. Persze van fényképező, de nincs mindig az ember zsebében.

- Burger kingben nem tudnék olcsó kuponos menüt enni.

- Kényelmetlenebb lenne filmet nézni ágyból laptoppal.

- Túrázások során lenne igazán hátrány. van kifejezetten turista utas alkalmazás, gyakorlatilag az erdők Google Maps-e. Enélkül sokkal nehezebb lenne menni, hamarabb eltévednék, stb. Bár idővel itt is belejön az ember, főleg ha már nem ismeretlen a terep. 1-2 hegységben már egész otthonosan mozgok.


Bele nem halnék, de kényelmesebb, hogy van.

2019. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Vagy vennék egy SIM-es tabletet.
2019. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vennék egy GPS-t, az okostelefonról egyedül a Google térkép hiányozna.
2019. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről hosszú, gondtalan életet tudnék élni okostelefon nélkül. Számomra ez a kikötés nem hozna nagy változást, mert a mindennapok során nem igazán szoktam használni. Tizenéves "gyerek" vagyok, mégis szánakozva nézem, hogy a korosztályom 95%-a nem tud meglenni ezek nélkül a sz..rok nélkül. Szánalmasnak érzem, ha valaki függésben van egy eszköztől.
2019. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Most se használok, csak fényképezésre, de az simán kiváltható fényképezőgéppel. Dolgozni, netezni kizárólag asztali gépet szoktam, el nem tudom képzelni, hogy lehet boldogulni azzal a bélyegnyi képernyővel, gépelni se lehet rajta normálisan, csak felb aszná az agyamat.
2019. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Elvonási tünetek jelentkeznének nálam, egyre erőteljesebben, míg végül győz a dühroham, az őrület határán embereket támadnék meg az utcán, valakinek leharapnám a fülét meg ilyenek, szóval a szokásos reakciók, tudod.
2019. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg kirúgnának. Nekem a telefon munkaeszköz is, enélkül nem tudom rendesen végezni a munkámat. Privátban a navigáción kívül más nem hiányozna igazán (ha SMS, hívásra lenne egy bunkofon azért)
2019. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Így nőttem fel. Mármint e nélkül, szóval valószínűleg túlélném, bár az igaz, hogy eleinte nagyon hiányozna.
2019. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!