Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nevettek ki a lányok?

Miért nevettek ki a lányok?

Figyelt kérdés
Lehet kissé gyerekesnek fog tűnni a kérdésem. Ma délután sétáltam haza és kb. 6 lány együtt sétált és jöttek velem szembe. Láttam, hogy mindannyian rám néztek és amikor elmentek mellettem kicsit távolabb hallottam, hogy megkérdezték egymástól, hogy láttátok? És elkezdtek nevetni. Nekem ez nagyon rosszul esett, persze mindig is tudtam, hogy nem vagyok vonzó de azért kinevetni sem kellene.

2019. jan. 4. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert agyatlanok. Ilyenekből rengeteg van, mindkét nemnből. Rosszabb alfaja aki "be is szól" valamit (ez általában srácokra jellemző) cigány stílusban amiért ő lesz a "király" 2 másodpercig. A többi suttyó szemében.
2019. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen vihorászó lánycsapatok még egy százas szögön is nyerítve röhögnének. Ne viccelj már... 😃


Szedd össze magad, önismeret, önfejlesztés, és rakd rendbe az önbizalmadat!! 🙂

2019. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Kit érdekel pár genetikai hulladék véleménye.

Légy már férfi!

2019. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

" és rakd rendbe az önbizalmadat!!"


Mintha ez lehetséges lenne. *szemforgatós emotikon*

2019. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Nesze: 🙄🙄🙄


Csak rajtad múlik, tudod? Tenni magadért! Utánanéznj a problémáidnak, és megoldásuknak. Önbizalom az mindig az egyén saját dolga, csak és kizárólag a gondolkodásmódodon múlik.

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

2019. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
És van valamo rajtad, ami miatt kinevethettek?
2019. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsen.
2019. jan. 4. 17:05
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

#5


Tudod mióta nézek utána és keresem a válaszokat? Évek óta. De semmit nem találtam még, szerencsesütis "bölcsességeken" kívül, mint mosolyogjá meg ilyenek. Mintha attól változna bármi is. Azontúl, hogy egyrészt anatómiai adottságaim miatt nem tudom észrevehetően mosolyogni, még rosszul is éreztem magam tőle, mert nem volt rá okom.


...

...

...


És a félelmek akkor is megmaradtak.

2019. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondom, hogy rendben van, de ha túlsúlyos vagy, esetleg az arcodon van valami, kinevethettek emiatt, de mint ex-tinilány, szerintem csak hasonlítasz valakire, akit ismernek.

Mi akkor is csináltunk ilyet, ha valakinek olyan *cipője* volt, mint a "nagyfiúnak", aki tetszett.

2019. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ne vagyok túlsúlyos.
2019. jan. 4. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!