Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk, akik vonzóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, akik vonzóak a szép lányok számára, ti azért vagytok sikeresek, mert elfogadtátok, hogy rondák vagytok és csak nevettek rajta, ha egy lány kigúnyol már titeket vagy hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyéntől függ.
2013. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem, hogy bármelyik ronda fiú is vonzó lenne akár egy átlagos csaj számára is! Még az is csoda, ha havernak kellenek egy nőnek!...
2013. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Minden csak a pénz függvénye.
2013. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

""Magamat kigúnyolom, ha kell, de hogy más tegye, azt nem tűröm el" Cyrano de Bergerac

Él lám milyen sikere volt a nők között.

2013. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Minden csak a pénz függvénye."


Ez se igaz, mert ismerek egy olyan huszonéves férfit, aki több százezer forintot(!) megkeres havonta, és még mindig szűz, és barátnője sem volt még... Pedig akar!

2013. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem.Azért vagyunk sikeresek mert nem gy állunk hozzá hogy rondák vagyunk hanem úgy hogy nincs tökéletes külsőnk és eleve ez az egész annyira szubijektív.Én elfogadom magam nem vagyok legszebb de ronda sem szerintem. Emelett megvannak belső értékeim amik tetszhetnek egy lánynak és kiegyensúlyozhatják az összképet ..
2013. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hatos egy pacsi.
2013. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezek a férfiak nem rondák, hanem átlagosak. Mindig figyelembe kell venni, hogy nem csak szép és csúnya fiúk vannak, hanem létezik az átlag is, akiket valaki szépnek, valaki csúnyának lát. Ezeknél segíthetnek apróbb trükkök. Én viszont rettenetesen ocsmány vagyok, és nem az a gondom, ha egy csaj rondának talál, hanem az, hogy nincs egyetlen egy sem, akinél legalább elérem az elfogadható kategóriát. Ez van akkor, ha az ember rettenetesen ocsmány, ott már nem működik semmiféle technika, vagy trükk.
2013. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nem tudom, mit értesz "ronda" alatt... Én pl jó ideig bele voltam esve egy olyan "srácba", akit a nagyérdemű "rondának" titulált, de nekem ő tetszett, egyedinek, különlegesnek, édesnek találtam és senki mást nem tudtam elképzelni magamhoz. Na meg nem csak a külsőségek vannak, ott van egy ember belsője is! Egyébként nem hiszem, hogy az segít, ha kineveted önmagad, vagy a lány nevet ki. Próbáld magad teljes értékű emberként kezelni! Nekem pl. van egy barátnőm, aki egyáltalán nem "szép" kategória és mégis mindig körbelengik a férfiak! :) Nagyon sokat számít a magabiztos(!) fellépés, a pozitív kisugárzás, a határozottság, na meg a lányok szeretik a jó humorú pasikat is... :) Ha valaki tényleg olyan ronda lenne, hogy máshogy nem megy, akkor próbálkozzon előbb beszélgetni, barátkozni a lányokkal...nagyon sok kapcsolat születik barátságokból, mert ha elérsz egy bizonyos szintet, a személyiséged vonzóvá tesz akárhogy is nézel ki! :) 21/L
2013. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hyatt ***** válasza:
40%

jaj a kis csúnya fiúkat nem szedik fel azok a gonosz lányok. Kicsit átalakítva bemásolnám az előző hasonlóhoz írtamat:


A legtöbbször ami tetszik a lányoknak az az attitűd amit a srác hordoz.

Nagykanállal falják az életet, megszerzik ami nekik kell... stb. Van bőven mit "alakítani" rajta de a tökei azért már leszálltak (ez az amivel nem szeret a legtöbb lány bíbelődni! Az egoizmus, a nemtörődömség és a gyerekes viselkedés mind olyan amivel szívesen megbirkózunk. A töketlenség előtt viszont tanácstalanok vagyunk szóval ezzel nektek kell kezdeni valamit).


Ha rondának tartod magad az pl egy elég nagy érvágás. Kivel hasonlítod magad össze ilyenkor? Nem is érdekes mert olyan mint az a valami úgyse lehetsz. A saját értékeiddel viszont marhára nem vagy tisztában, fogalmad sincs hogy mit tudsz egy másik embernek adni.


Az egész nap ölelgetném, dugdoznám, nyalogatnám marhaságokat felejtsd el az nem érték hanem a fizikai/lelki vágyaid kiélés.

A megbecsülném, szeretném, tisztelném és hasonló fennkölt dolgok megint csak nem túl konkrétak. Mutasd meg ez neked mit jelent. Jah és tanuld meg megvédeni magad verbálisan!

2013. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!