Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen a gyakorikérdések.hu...

Ezen a gyakorikérdések.hu oldalon mért van ennyi kötekedő alak? Borzalmas csomót kérdezek itt és szinte bármi valaki félreérti és beleköt

Figyelt kérdés

Komolyan már kérdezni se merek mert valaki ugyis beleköt

Baromi idegesítő



#kérdezés #kötekedő alak
2019. jan. 5. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Sok a frusztrált bohóc.

Szerelem, szex kategóriában kb ha nem azt írod, hogy csak misszionárius pózban csinálod, akkor a sok frigid kislány beléd áll.

2019. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a szex témába mindenhol
2019. jan. 5. 11:34
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert a legtöbb aluliskolàzott a szöveget sem tudja értelmezni. Egyébként a legtöbb ember aki idejàr annak szr munkahelye van és nincs életük se szóval ez miatt is idegesek ezért itt vezetik le a feszültséget. Nem azt mondom hogy itt mindenki ilyen de a többség az sajnos ilyen.
2019. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
állatok kategória, -főleg a kutyamániások- gyganaz , politika szintén.
2019. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajna bármilyen kategória
2019. jan. 5. 11:40
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Tetszik az embereknek, hogy arc és név nélkül lehet osztani az észt.

Én egyszer odakeveredtem a politika kategóriához és írtam választ, hát meg is látszik a százalékomon azóta. :D Az emberek nehezen viselik ha valakinek más a véleménye, mint nekik.

2019. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Arctalanul könnyebb faragatlannak lenni, nincs visszatartó erő, mert úgysem tudják, honnan jött a pofon.
2019. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Én is láttam már itt ritka aljas megnyilvánulásokat. Pl. molesztált lány kérdése alatt kárörvendő kommentet, vagy gyászoló kérdezőn gúnyolód idiótát. Egyik sem volt kamu kérdés.

Tudom, hogy az életben sokkal szörnyűbb dolgok történnek, de néha elgondolkodom, hogy mi vesz rá valakit, hogy egy amúgy is nyomorult állapotban lévő emberbe belerúgjon?

2019. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Írtam ki kérdést, erre teljesen offol, nem a kérdésre válaszol, kötekedik a félkegyelmű majomparádé. Attól, hogy valaki lúzer az életében, mindenki röhög rajta még nem kéne másokkal kötözködni, feszültséget így itt levezetni. Én megfogadtam, hogy SOHA többet nem írok ki kérdést! Óriásit esett a színvonal, visszasírom a 2008-2012-es időszakot, amikor tényleg a legtöbb kérdésre normális válaszok jöttek. Aztán amikor ezek még abban az időszakban anyucika csecsét szopták, most itt trollkodnak. Én tuti, hogy már csak kívülálló leszek és nem is nagyon szeretnék már a kérdésekre válaszolni, mert mindig van olyan, aki beleköt, elegem van. Felesleges stressz.
2019. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a tapasztalatom! Bárhova, bármilyen kérdést írok ki, legalább egy kötekedő ember megjelenik, beleköt valami jelentéktelen dologba, és folyamatosan szid engem a kérdés alatt. Vagy nem is a kérdésre válaszol. Kb az összes kérdésem alatt ez van, pedig nem provokáló dolgokat írok ki. Sokszor odáig fajul a dolog, hogy írok a moderátornak, törölje a kötekedő válaszokat, mert egyàltalán nem a kérdéshez tartoznak azok.

Múltkor is kérdeztem itt valamit, megemlítettem, hogy csak egy nyelvvizsgám van (nem erre irányult a kérdésem), erre egy kedves ember oldalakon keresztül minősíthetetlen hangnemben szidott hogy mi az hogy nem tudok még egy nyelvvizsgát megcsinálni és egy szerencsétlen vagyok,hiszen mindenki beszél 2 nyelven is akár.. De ez csak egy a sok közül.

Jól írták előttem: Rengeteg az élettelen,unatkozó, irigy, sikertelen ember, akiknek annyi az öröme, hogy itt megbántson, lepontozzon másokat. A való életben meg gondolom egy szerencsétlenek, akik meg sem mernek szólalni. Csak neten nagy a "szájuk".

Pedig pont az lenne a lényeg, hogy segítsünk itt másoknak a legjobb tudásunk szerint. Nekem eszembe nem jutna egy kérdés alatt "belerúgni" a másikba vagy kötekedni. De nem vagyunk egyformák...

N

2019. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!