Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tenyleg meghalt...

Szerintetek tenyleg meghalt VV Fanni?

Figyelt kérdés
En szerintem mivel nincs holtest es sok bizonyitek es furcsa a tortenet,ezert szerintem csak felakarja magara hivni a figyelmet, ekakart tunni egy kicsit hogy prosti lefyen vagy valami. Kulfoldon bujkal szerintem,viszont a szeretteivel es a rajongoival szemben ez UNDORITO.

#Való Világ #bunogyek #novanszki fanni
2019. jan. 9. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hülye vagy, biztos, hogy halott.
2019. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Rajongóival? OMG? Ilyenek aztán mire fel van rajongója? Kuncsaftra gondoltál nem?
2019. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok képben az ilyen VV "hírességekkel", de bszd meg magad. Kívánom, hogy rólad is így beszéljenek, ha meghaltál.
2019. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ezek a celebnek meg sztárnak nevezett ribncok mindent megtesznek, hogy figyeljenek rájuk, beszéljenek róluk. Nem hinném, hogy csak a pénz miatt, hanem mert lelkileg beteg emberek. Az is egy betegség, ha valaki mindenáron azt akarja, hogy érte aggódjanak, miatta szóljon a tévé, és középpontban legyen az ügyük. El is érték a céljukat azzal, hogy a gyakorin is egy ilyen rbancról kell kérdéseket olvasnom, és válaszolok is rá. Nem, nem halt meg, hanem csak aggódtatja a csicskáit.
2019. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel ?
2019. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ti vagytok undorítóak!

A VV-t én sem néztem, de olvastam néhány róla szóló cikket miután eltűnt. Több mint egy éve már azt hiszem. A családja szerintetek mit él át? És hogy beszéltek egy elhunyt emberről? Ennyi élettelen, rosszindulatú senkit ritkán làtni mint ezen az oldalon.

2019. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
en nem tudom hogy meghalt e vagy nem, de te se tudod 100% ig, ugye?!
2019. jan. 10. 09:56
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

A rendőrök sem tudják, de van gyanúsított, találtak a vérével tárgyakat, már talán nemzetközileg is kerestették.

Nem tudom miért kell ilyen undorító módon írni valakiről. Soha ne tapasztald meg milyen fájdalom a szülőknek ez. Akár "csak" bujkál, akár meghalt.

Ahhoz meg nem kéne eltűnnie hogy prosti legyen, mert amúgy is az volt a cikkek szerint.

Olyan könnyen dobálóznak itt emberek súlyos szavakkal... Fel sem fogjátok miket írtok le.

2019. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Utolsó informácio szerint abba hagyák a nyomozást mert nem jutnak elörébb.
2019. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem halt meg. És kivanom, hogy így legyen!
2019. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!