Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A kuroshitsuji mangaban...

Fullmetalpanikkilari kérdése:

A kuroshitsuji mangaban tenyleg meghalt sabastson?

Figyelt kérdés
es ha igen akkor ki a tettes?hogyan oltek meg? miert? hogy folytatódik a manga? es ciel-lel mi van?kerlek mindegyikre probalj meg valaszolni mert ketsegbe vagyok esve! uristen tenyleg meghalt???!.

2015. dec. 25. 02:10
 1/8 A kérdező kommentje:
ja azt meg elfelejtettem, hogy ha tenyleg meghalt akkor mit csinaltak a testevel. nem akarom elhinni h meghalt!!!!!!
2015. dec. 25. 02:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom Sebastian-t akartad írni a komornyikot. Az lenne a legjobb ha elolvasnád van hozzá magyar fordítás is, én személy szerint nem spoilereznék. De Megírom üzenetben.
2015. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Book of Murders-t,és megtudod.

Azt viszont elmondanám,hogy a démonok eleve nem élnek ;)

2015. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a book of muders az folytatás a 2. évadra vagy az kimarad és az 1.-től kezdi újra? FONTOS MERT NAGY KÜLÖNBSÉG, GOGY CIEL DÉMON, VAGY NEM!!!
2015. dec. 26. 06:27
 5/8 A kérdező kommentje:
az utolsó mondat mit akart jelenteni...önt szolgálom addig a napig míg a hazugságok igazsággá változnak? ezt sebastian mondta a kuroshitsuji book of murder-ben.
2015. dec. 26. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ciel folyton hazudik az embereknek,ahogy azt szerintem már észrevetted.

A hazugságok igazsággá válnak = Ha sokszor ismételjük el azt a hazugságot,a végén még mi magunk is elhisszük,így ez már igazságnak tekinthető.

vagy

Megteszik azokat, amiket hazudott,így az a hazugság egy "előigazságnak" számít,ami később ugye teljesül.


Régen láttam a BoM-t, úgyhogy nem tudom 100%-ra megmondani,bocsi

2015. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ha jol latom konkreran 2 kerdesed van. Az elso hogy Sebastian meghal e?, es hogy mit jelent hogy " Ont szolgalom addig amig a hazugsagok igazsagga nem valnak "

Az elsore a valasz, nem, Sebastian nem hal meg, csak Ciel -el eljatszottak

.. Mondjuk igen, mint ahogy azt az egyik elottem szolo mar emlitette Sebi egy demon, konkretan nem is el, es sokszor elhangzott az animeben hogy meghalni se nagyon tudnak, szoval mar eleve felvetul a kerdes, miert hittetek el hogy annyitol meghalt?!.. Raadasul egy foszereplo mikor hal meg?

Na tovabb..

"Ont szolgalom amig a hazugsagok igazsagga nem valnak" Biztos vagyok benne hogy ez egy hasonlat arra, hogy a vegtelensegig kell szolgalnia Cielt

"amig a hazugsagok igazsagga nem valnak".. A hazugsagbol sose lesz igazsag, ezzel szimbolizaljak hogy Sebastian sosem hagyhatja el Cielt.

2015. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(#3 és #6 vagyok)

Gondoltam utánanézek már neked.

,,Ha egy hazugságot megfelelő ideig sulykolja a média, akkor a hazugság egy idő múlva igazsággá válik."

2015. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!