Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket használod? Melyiket...

Melyiket használod? Melyiket illik mondani?

Figyelt kérdés

Futár hoz csomagot és adsz borravalót.


10est adsz de 4e a csomag.

4500 at szánsz.


Azt momdod hogy 4500al számoljon vagy hogy 5500at adjon vissza?


2019. jan. 10. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
elvből nem adok sehol borravalót
2019. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ötezerötszázat kérek vissza.
2019. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én max kétszázat adnék, és azt mondom, hogy négyezer-kettőből kérek vissza, vagy pedig rendesen kifizetem a négyezret és külön előkészített aprót a végén odaadom neki.
2019. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak az aprót szoktam odaadni, ha úgy jön ki olyan 400 Ft-ig. Nekem sincs sok pénzem. De igyekszem mindig pontosan fizetni, mondjuk egy 4000 Ft-os termékért pont annyival fizetek, egy 3780 Ft-osért pl. szintén. Nálam így jön ki a borravaló ha kap.
2019. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy fogalmazol.
2019. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4500ből kérek. Amúgy max 2-300ftot adok. Elvégre azért kapja a fizetését. Többet akkor adok, ha rugalmas, pl ha még ár, illetve ha műszaki terméket rendelek és megvárja míg kibontsam, meggyőződjek a sértetlenségéről. Ilyenkor van hogy egy 1000 is becsusszan.


Múltkor az egyik futár az orrom előtt ejtette le a megrendelt kávéfőzőt.... Na akkor jegyzőkönyveztünk meg minden, szerencsére nem lett baja a terméknek, de megvárattam vele az első kávét.

2019. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!