Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkeseredett ferfitársaim,...

Elkeseredett ferfitársaim, tudtok angolul? Gondoltam hozok egy kis olvasnivalót, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 10. 10:47
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, és annyi, hogy képek nélkül is érne annyit mint így..
2019. jan. 10. 10:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ahogy megláttam a címét kiléptem az oldalból. Szánalmasak az ilyen cikkek.
2019. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha...lúzerképző. "Neked is lehet jó csajod!"...pffff
2019. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos pont a magadfajtáknak van kitalálva, hogy "ha ezt megtanulod", akkor az öledbe hullik egy bombázó".

Elárulom, hogy az alján a kommentek sem valódiak, előre legyártott szövegek tömkelege.

Meg ez, hogy a szerző egy X-Y nevű "Társkereső és párkapcsolat-szakértő", na el ne hidd már, hogy ilyen szakma létezik. xDDDD

2019. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem nem mondott újat..mint írtam, csak a szöveg a lényeg..nem a szerző, nem is az idézetek
2019. jan. 10. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem csak külsővel lehet csajozni? A jó humor, a magabiztosság és az intelligencia rengeteget dob egy pasi csajozási esélyein? Ki gondolta volna?!?!

És ezt belinkelted ide úgy, mintha ezeket nem mondták volna el tízezerszer az itteni lúzereknek.

2019. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Ugyanezt szajkózom, de az én szavam semmit nem ér, mert nem írtam le egy no name oldalra.
2019. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ez, pua light? Mondjuk egy fokkal jobb, mint mikor meg kell nyalni a csaj homlokat ahhoz, hogy megszerezd.
2019. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!