Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden ember aki épp hogy...

Minden ember aki épp hogy megismer tudja hogy otthon vagyok egésznap. Ezt ennyire le lehet ezt vágni valakiről?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül kellene, hogy ilyen egyértelmű legyen.

Viszont ha egyből levágják első beszélgetésnél, akkor olyanokat mondasz/árulsz el magadról amiből egyből tudják. Ha zavar, de nem akarsz hazudni, próbálj meg ködösebben fogalmazni esetleg :D

2019. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Nem akkora nagy baj ha otthon vagy egésznep, majd lesz valami melód vagy ilyesmi.. Én kicsit depressziós vagyok nem si tudnék emberekkel csak úgy szóbaállni meg ilyesmi, nem is vagyok olyan mint a korombeliek, KB 7 éve a 4 fal között vagyok én se járok el nem tartok kapcsolatot senkivel (amúgy se lenne kivel) és itthon vagyok. És akkor? Ha kiderül akkor mi van? Semmi. ;)
2019. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán, kivéve ha utalgatsz rá vagy túl sok információt mondasz el bizonyos válaszaiddal, semelyik ember nem Sherlock Holmes, hogy első találkozáskor a fél életed vissza tudja mondani.

A szabadidőddel egyébként meg azt csinálsz amit akarsz, rajtad kívül senkinek semmi köze hozzá, elvégre a te életed, de dolgozni mindenképp kell, valahogy meg kell élned elvégre szóval egész nap végülis nem lehetsz otthon...

2019. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És H otthoni munkája van? Az is lehet, hogy otthonról tud dolgozni, vagy még fiatalabb mint 18.
2019. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!