Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mással is megtörtént már hasonló?

Mással is megtörtént már hasonló?

Figyelt kérdés

Régen azt hitem hogy nekem van a legjobb fej anyám. Mára közel a 19-hez rá kellet jönnöm hogy elszaszta a nevelésemmel az életemet. Mindig ilyen spirituális dolgokkal traktált, meg hogy ne legyek erőszakos. Ráadásul azt mondta folyton milyen jó képű vagyok, én meg elhittem...

Mára tudom hogy ez nem így van és visszahúzódó ember vált belőlem. Elnyomta kamaszkoromban a lázadós korszakomat, ami most jön ki így 18-19 évesen. És ilyeneket vág a fejemhez, hogy puha p*cs vagyok!

csak az zavar nem láttam eddig hogy ki az anyám....



2015. ápr. 2. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Az amikor az ember ilyeneket gondol az tipikusan a lázadó korszak jele.

Egyébként a lázadó korszakot nem lehet elnyomni. Az a jellegzetessége, hogy minél jobban próbálják annál erősebben jelentkezik. Egyszerűen kicsit későn érő típus vagy. 18-19 éves korban még nem késő, hogy kijöjjön rajtad. Most egy ideig mindenért a szüleidet fogod hibáztatni. De ez így természetes.

2015. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!