Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 177 cm vagyok 19 évesen. Nőhetek?

177 cm vagyok 19 évesen. Nőhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 és fél évesen még nőhetek? 177cm vagyok, az összes ismerősöm 185-190cm, kis pondrónak érzem magam, hánynom kell ha tükörbe kell néznem, az 5 évvel fiatalabb öcsém is 184cm, mindkét értelemben úgy érzem hogy le vagyok nézve emiatt. Van valami módja annak hogy növekedjek még 4-5 centit?

2019. jan. 15. 20:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kéne egy kis környezetváltozás. Új hely, új társaság, új barátok, saját család... Nem a te magasságoddal van a baj, hanem azzal, hogy mindenféle elméretezett létrát hordott össze köréd a sors. Mondhatjuk persze, hogy rossz az önbecsülésed, meg mindenféle pszichológiai hókuszpókusz, de én megértem, hogy frusztrál a dolog. Nekem is sikerült kifognom több ízben is olyan osztályt, hogy én voltam a legkisebb. A tornasor kezdődött két méternél, végződött egykilencvennél, én meg voltam utána a törpe egynyolcvanvalahánnyal... Telejesen belémszugerálódott, hogy törpe vagyok. Aztán mikor kikerültem az életbe, valódi átlagemberek közé, akkor rájöttem, hogy 60-ből 58-nak simán elnézek a feje fölött. Te is elnézel vagy 50-nek, hidd el nekem. A korodbeli fiúk átlaga 176, az összes idősebb generáció, meg gyerek jóval alacsonyabb, a 4 millárd nőről nem is beszélve. Komolyan mondom, nézzél magadnak valami más társaságot is, jót fog tenni.


1 centit még talán fogsz nőni, újabb 1-et, ha rögtön felkelés után méred, ízületileg még 1-et nyúlhatsz, ha felhagy az ücsörgő életformával, fekvő helyzetben vagy többet, meg lógsz sokat a húzódzkodón, javítod a testtartásod, kinyújtod az S-t a gerincedből. Na talán így összejön a 180. Aztán lehet kapni trükkös talpbetéteket, amivel további 2-3-4 centiket lehet csalni.

2019. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

4 esnek üzenem hogy igen, ez sajnos egy komplexus, mert a környezetemben mindenki 2 fejjel magasabb, hiába vagyok jó tanuló meg sportolok is, azt mondják hogy a személyiségem is jó, meg jól nézek ki, de akkor is kisebbnek érzem magam tőlük. Egy csomó ismerősöm volt akik 2 éve kisebbek voltak, mióta megnőttek teljesen máshogy beszélnek velem , szóval úgy érzem a magasságom miatt nem tudok köztük kitűnő se, hiába vagyok okosabb

Most mondhatjátok hogy idióta vagyok, de ez van, zavar a magassagom, szeretnék 8cmvel nagyobbnak lenni. Van ez a csont eltörős ilizarov műtét, ha lesz rá pénzem (gyűjtők) azt is bevállalom csak ne legyek kicsi. Nem érdekel az se ha 1 évig csak feküdni fogok. Életem további részét magasan élhetem. Részemről ennyi

2019. jan. 19. 13:42
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy okosabb senkinél, nem elég, hogy kóros önbizalomhiányod van férfiként, hanem ennek tetejében egy buta sgg is vagy, ha tényleg ilyen kínfájdalommal járó szibériai végtaghosszabbító műtéteken gondolkodsz 177 centisen (ami még 160 centis embernél is túlzó). Szépészeti beavatkozásnál nem használják ez az egyik.

"A végtaghosszabbítás azonban nagyon is kockázatos. Többek között egy 20 éves férfinak annyira károsodott a medencéje, hogy többé már lábra sem tud állni, míg egy 30 év körüli férfi csak a műtét után egy évvel tudott először járni, ám akkor is csupán mankóval."


Utána örök életre elfelejtheted a normális sportolást, főleg a lábnapot testépítésnél!

Remélem csak egy ostoba troll vagy. Nem hallottam, hogy Lewis Hamilton, Eminem, Kanye West, Lionel Messi, Bruno Mars, Justin Bieber vagy Tyga sírt volna valaha a magassága miatt. Milliárdszor mehettek volna ilyen Ilizarov-féle elmebeteg műtétekre. Pedig ezek elvileg mindannyian alacsonyabbak nálad. Ennyit erről.

2019. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem troll vagyok, sajnálom hogy ilyen megütközést váltott ki a kérdésem. Nem lesz ilyen mütétem mert rájöttem hogy sajnálnám rá a pénzt. De azért ezt szerintem meg lehet érteni hogy kicsit zavar hogy az öcsém is 8 centivel magasabb, osztálytársaim meg az évfolyamtársaim majdnem mind 190cm felett vannak, a legkisebbek is utánam 186cm körül van, apám is 188cm , de elfogadom, ez van..... de frusztrál akkor is ha van ha nincs önbecsülésem.
2019. jan. 27. 13:20
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja és lehet mondani hogy se ggfej vagyok meg nyápic férfi, de ti nem tudjátok hogy milyen érzés amikor fel kell nézni olyanokra is akik semmit nem érnek, de magasságuk miatt a csajok is inkább rájuk buknak, mert vonzóbb nekik is egy 2 méteres csóka mint az én 177centim... ennyit erröl...
2019. jan. 27. 13:23
 16/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló meg hiába jön nekem justin bieberrel meg kanye westtel, ha kisebbek is mint én nem az én környezetemben élnek meg azt se tudom kik azok
2019. jan. 27. 13:27
 17/20 anonim ***** válasza:

"fel kell nézni olyanokra is akik semmit nem érnek"


????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Te a magasságot valami misztikus szupererőnek állítod be! Neked valami pszichés bajod van!

Nem, a csajok azért választják a 2m-st, mert látják, hogy komplexusos vagy!

Komolyan mondom ez az év vicce! 177 centisen a magassága miatt kisebbségi komplexusos😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 még mindig nem hiszem el....ez egy troll eskü!

Neked valami bajod van!

2019. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll értsd már meg, a környezetemben majdnem mindenkin190 felett van. Elhiszem hogy bolond vagyok, na de akkor arra adjatok tippet légyszíves hogy hogy ne legyek komplexusos meg hogy növeljem az önbizalmam. Lehet hogy idióta vagyok, változtatni szeretnék, hogy lábaljak ki evböl?
2019. jan. 27. 19:52
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezen nem tudsz kilábalni. 19 éves vagy, nagyon maximum pár centit nőhetsz még, ha génjeid olyanok meg ha szerencséd van. Pszichológust mondanám, 177 centisen elmehetsz, max. egy jót röhög rajtad meg elmeséli az összes ismerősének, hogy van egy 177 centis kölyök, aki kisebbségi komplexusos a magassága miatt.

Szerintem neked agyadra ment a média, tuti.


Mennyi világsztár, mennyi híresség, mennyi ember van, aki néhány centivel vagy sokkal alacsonyabb nálad és soha semelyik nem frusztrált és nem rinyált, MERT FÉRFIAK!!! Hihetetlen...

2019. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Van sok embernek valamilyen hepje attól hogy nem mondja. Van egy csaj ismerõsöm akinek lélegzetelállítóan gyönyörū vékony alakja van, mégis mindig sír hogy vékony és kövér szeretne lenni (szó szerint sír)... Így barmozzatok le azután hogy a 2 méteres ismerõseim között kicsinek látom magam se ggfejek.
2019. jan. 28. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!