Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozzak itthon...

Mivel foglalkozzak itthon hogy leszokjak a számítógépről?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék hallani, minél többet hogy itthon mit csinálhatnék. Mondok pár példát amikre gondoltam: súlyokat venni és testépíteni, bokszzsákot venni és edzeni,társasjátékozni meg ilyenek, sok ilyen ötletet mondjatok hogy tudjak válogatni és átgondoljam hpgy mit is szeretnék valójában. Lényeg hogy ne legyen benne a számítógép, telefon, TV és egyéb virtuális eszköz. És a másik legfontosabb dolog hogy főként ITTHONI programokat irjatok mert most a napok 90% át itthon töltöm mert a barátaim elfoglaltak. De ha eszetekbe jut más is ami otthonon kivüli foglalkozás mint pl sétálás, biciklizés, írhattok olyat is.
2019. jan. 17. 01:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még ha nem is szokok le teljesen a számítógépről de legalább ne az lenne a mindenem. A nap 90% át számítógépes játékokkal töltöm. Most még munkám nincs ezért megtehetem, de rájöttem hogy ennél sokkal értékesebb dolgokat csinálhatok. Azért is írtam ki a kérdést hátha kapok jó ötleteket.
2019. jan. 17. 01:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Amiket a kérdésedben felsoroltál, azokat már próbáltad is, vagy csak dobálózol a szavakkal tettek helyett?
2019. jan. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tanulj meg főzni. Minden héten legalább egyszer főzz valamit a családnak.

Bárhogy alakuljon az életed, ez egy hasznos dolog lesz, és sokkal jobb nőt/férfit tudsz majd magadnak fogni komoly kapcsolatra, mert növekszik az értéked.

2019. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biztos játszanék. Ha otthon vagy kapcsolódj ki.
2019. jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olvass, de igazi könyvet.
2019. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

süss magadnak egyszerű süteményt

amúgy a télen én is egész nap a neten lógtam hol a gépen hol a telefont nyomkodtam az ágyban, én nem érzem problémának mert több mindent szoktam megnézni,

Ha csak a játékkal foglalod le magad az tényleg teljes időpocsékolás

2019. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Kezdj el heroinozni
2019. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet.
2019. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úszás, gyaloglás (=túrázás), kerékpár,

Beíratkozol valami "gyorstalpaló" tanfolyamra, eljársz az előadásokra, tanulsz otthon, = lesz másik szakmád is, nagyobb az esélyed. Vagy akár egy nyelvtanfolyamra, hogy később tolmács, idegenvezető, fordító lehess, vagy éppen az adott országban könnyebben boldogulj, ha esetleg úgy alakulna az életed.

2019. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nagyon jó, hogy felismerted a számítógép és egyéb kütyük iránti függőségedet!!! Ha jól gondolom, férfi vagy.. De ettől függetlenül tényleg érdemes megtanulni főzni, egyéb házimunkákat elvégezni. Ha érdekel a rajzolás, érdemes elvégezni jobb agyféltekés rajz tanfolyamot és otthon is rajzolgatni, gyakorolni. Maketteket építeni stb.
2019. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!