Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nincs melegviz itthon...

Ha nincs melegviz itthon akkor megeri venni ilyen elektromos vizmelegitot? Nehez beszerelni egy zuhanyzora? Sok aramot eszik?

Figyelt kérdés
Az a baj itt nincs melegviz sose volt most nem reszletezem miert, fater mindig is elverte a penzt baromsagaira a fontos dolgokat meg leszarta mikor meg itt lakott. Es mar unom hogy labasban melegitem a vizet es viszem öntöm be a kadba. Raadasul mire jo megmelegszik a vizem a gazon az ostoba hugom mindig elfoglalja a furdot. Mindegy van itt egy zuhanyzo is az csak az mar az emeleten van na en ide szeretnek valahogy azt megoldani hogy itt jojjon melegviz a zuhanyzobol. Mert sokkal egyszerubb lenne zuhanyozni de hideg vizzel nem merek. Majd akarunk venni boylert es bezzereltetni meg minden de az meg nem most lesz. Most meg nem birjuk mas okok miatt. Szoval nekem mar az boven eleg lenne ha itt fent a zuhanyzobol jonne meleg viz az hogy lent nincs az engem nem erdekel eleg ha itt lesz. Megeri venni ide ilyen vizmelegitot es nehez beszerelni?? Van aki hasznal ilyet?? Van ott konnektor meg mosdokagylo is.

2018. nov. 29. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Amire gondolsz vízmelegítő inkább műhelyekbe és hasonló helyekre való kézmosókhoz.Zuhanyozni azzal nem tudsz.

Áram felvétele is jelentős.

2018. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha arra a Delimano és hasonló kis átfolyós vízmelegítőkre gondolsz, azok legfeljebb konyhai mosogatásra alkalmasak, mert nagyon nagy az áramlási ellenállásuk, hogy az elektromos fűtőbetét kellő mértékben képes legyen felmelegíteni a viszonylag lassan csordogáló vizet. A csordogáló víz alatt tényleg nem tudsz zuhanyozni.
2018. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

itt nagyon jól leírják mi az előnye hátránya, fürdésre nem alkalmas

[link]


oda valami oylan kell ami tudja tárolni a meleg vizet

ha mást nem egy ilyen kis 10 literest szerelnék be az gyors zuhanyzásra elég

[link]

2018. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. link ez lett volna

[link]

2018. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is olyasmit javaslok, amit az utolsó linkelt. Nálunk a cégnél néhány kézmosónál van 10 literes vízmelegítő, baromi forró vizet képes adni és nem csak csordogáló csapnál. Az más kérdés, hogy mennyit fogyaszthat és hogy rá tudod-e kötni a zuhany melegvíz csövére valahol a kabinon kívül.

Lehet hogy masszázsélményt nem kapsz, de annál biztos sokkal jobb, mint ami most van. Gyors zuhanyra megfelelő lehet.

2018. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj meg egy kicsit gyűjteni és addig kínlódni így,mert ezek a nagy felhajtással reklámozott szarok semmire sem jók! Sajnos a saját példámon tudom,pedig csak a mosogatáshoz vettem. Kidobott pénz!
2018. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kádba bedobsz egy műanyag lavórt és majd' két liter víz egy olcsó vízforralóból teljesen elég.
2018. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 puritan ***** válasza:
Ha olcsó megoldást keresel a melegvíz ellátásra, én egy használt villanybojlert javasolnék. Lehetőleg Hajdút. Ahoz mindent lehet kapni, ha elromlik is. Az a lényeg, hogy a tartálya ne legyen lyukas. Egy 80 literes egy személynek szűken elég. Én most adtam el az enyémet 16000 ft-ért. Ettől olcsóbban kis mosogatásra való bojlert sem kapsz. Tehát irány a jófogás, és nézz körbe miket árulnak a környékeden.
2018. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!