Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigányok között szerintetek...

A cigányok között szerintetek is sok szép fiú van?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

Kedves utolsó.


Te éltél évekig cigányok között?

Ismered őket? Akár csak láttál valaha cigányfalut pl.?


A ronda fogalmazásom pedig csak egy lightos rövid leírása eme etnikumnak.



Igen, tisztelet a kivételnek, meg "love sees no color", de az empátiát, emancipációt nem szabad túlzásba vinni.


Évszázadok óta nem bírnak beilleszkedni, semmilyen rendszer alatt... Náluk nem működött a feudalizmus, abszolutizmus, kommunizmus, parlamentáris demokrácia...


Hozok egy undorító példát: az állatvilágban is vannak kártékony egyedek. Pl.: sáska, csótány, szúnyog... stb. (Lehet úgymond védeni ezeket, meg a biológiához értők lehet leoltanak, joggal.)

Senki sem védi őket, senki sem sajnálja azt, amikor a szúnyogot irtjuk, amikor a rovarokat megeszik a nagyobb állatok.


Ugyanúgy a növényvilágban senki sem sajnálja a tarackot/parlagfüvet stb...


Pl. a tarack egy jó példa. A jég hátán megél (képletesen), ugyanúgy, mint a cigányok. De közben egyszerűen megfojtja a kultúrnövényt... És ha nem tesz ellene a gazda, nem lesz mit ennie.


Szerintem érted mire akarok kilyukadni. Nem szép, de ez van.

2019. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. És most, hogy így átgondolom amit előttem írtak, lehet van abba valami, hogy inkább fiatalon nagyon szépek.

Pár éve egy 20 alatt lévő srác, annyira szép/helyes arca volt, erre láttam róla mostanában képet és nem hiszem el, hogy ugyanaz...

2019. febr. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!