Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda ha egy...

Szerintetek ronda ha egy lánynak vannak anyajegyek az arcán? Hogyan lehetne eltüntetni? Nagyon zavar engem nem tehetek róla volt amikpr sirtam is mar

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Meg fognak érte itt kövezni, de nekem sosem tetszett, ha valakinek anyajegy van az arcán. Van akit viszont nem zavar, sőt.
2019. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász letudja szedni.
2019. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, bocs. 39F Nem egy nagy durranás leszedetni a tudomány mai állása szerint.
2019. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Nekem nem tetszik, ha rajtam lenne, leszedetném. Több ismerősömnek is szedtek le, körbeinjekciózzák, leveszik, 1-2 öltéssel varrják. De van lézeres leszedés is.
2019. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van néhány pici anyajegy az arcomon, de engem egyáltalán nem zavar.

Szerintem teljesen normális ha valakinek anyajegy van az arcán.

2019. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm:)
2019. jan. 22. 07:33
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van egy anyajegy az arcom bal oldalán, és le akartam már szedetni de lebeszéltek a heg miatt, és már teljesen elfogadtam. Hidd el ha valakinek tetszel azt nem fogja érdekelni az anyajegyed, ha meg igen akkor valószínüleg anyajegy nélkül sem igazán tetszenél neki, úgyhogy ezzel ne törődj. Van egy lány akit ismerek, neki nem anyajegyei vannak hanem rengeteg, rengeteg sötét szeplője az arcán (az egészet beborítja, nem csak pár pötty az orra körül), de okyan szép arca van hogy nagyon sok fiúnak tetszik, úgyhogy ne izgulj ilyeneken :) de ha bármelyik annyira zavar levetetheted, de én akkor csak is plasztikai sebésznél csinálnám arcon, aki tudja rá a módot hogy ne maradjon csúnya heg utána. Nekem eddig a hátamon vettek le egyet, illetve a lábamról. A lábamon egész szép, de a hátam borzasztó. Úgyhogy nagyon lutri mikor tb alapon szedetsz le.
2019. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!