Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha le akarom vetetni az...

Ha le akarom vetetni az anyajegyemet, mert nagy és zavar, akkor az eltávolítás után jelenhetnek meg újabb anyajegyek?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem épp a fejemen,és egy picit hát megnőtt, nem olyan nagy de zavaró. Ha levetetem nem lesz baj? Mik a veszélyei? Nem lesznek újabbak? A válaszokat előre is köszi! :))

2013. máj. 6. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

1. újabbak mindig kijöhetnek. én 37 vagyok és a mai napig jelennek meg új anyajegyeim


2. általában rutinbeavatkozás, de mint minden beavatkozásnak, ennek is vannak veszélyei,pl elfertőződhet, csúnyán, hegesen gyógyulhat vagy foltokban fent marad. szélsőséges esetben el is rákosodhat. ezért szokták azt mondani, h amelyikkel nincs baj, amelyik nem okoz gondot, azt békén kell hagyni. ettől függetlenül sokan leszedetik, nem egyedülálló dolog ez

2013. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha rendesen leveszik nem lehet bajod. Utána úgyis elküldik bevizsgáltatni, hogy nem e rosszindulatú elváltozás.

Érdemes plasztikai sebésszel levetetni, szikével, mert kényes helyen van. A lézer nem olyan jó. Pesten magánklinikán 30ért vették le egy családtagomnak az arcáról, semmi nem látszik. Ha tb-re veszik le is ennyi lett volna kb a borítékban és be kellett volna feküdni a kórházba, hogy megkapják rá a támogatást.

Jó levetetni, mert bármikor elkezdhet nőni, és kényes helyen is van. Nem írtad, hogy fiú vagy-e vagy lány, de pl a fiúknak nem túl jó, ha borotválják az anyajegyet, mert belevághatnak.

Az nem fog visszanőni, eltávolítják a tövét is. De anyajegyek bármikor nőhetnek az emberek bőrén, folyamatosan alakulnak ki.

2013. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nekem vették le 2 anyajegyemet tavaly, semmi bajom nem lett töle, mondjuk az egyiknek picit megmaradt a helye de nincs baja:)
2013. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ja és késsel vették le, nem lézerrel , ingyen a bőrgyógyász adott egy beutalót a máv kórházba és ott szedték le:)
2013. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)) 16/L
2013. máj. 6. 16:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Szilvi 998 Köszi a választ,! :)) fájt? honnan szedték le? nagy volt? nem veszélyes levenni?
2013. máj. 6. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj, helyi érzéstelenítéssel csinálják, max utána kicsit húzódik. Nem veszélyes egyáltalán.

Megcsinálják ingyen is persze, csak azért írtam fentebb, hogy magánklinika a jobb, mert az a kérdés, hogy mennyire marad nyoma. TB-re sokszor összecsapják, édesapámnak vettek le az arcáról valamit régebben és látszik a helye azóta is. Páromnak viszont nem látszik semmi az arcán, ahol az anyajegye volt. Neki azért kellett levenni, mert a borotvával megsérthette volna.

2013. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és melyik magánklinika volt az?
2013. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
istenhegyi
2013. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!