Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok OTP devizakárt...

Miért nem tudok OTP devizakártyával nagyobb összegért terméket venni?

Figyelt kérdés
Magyarországon nyitottam deviza alapú hitelkártyát, mert ezt ajánlották, mivel külföldön élek. (Hollandia) Másfél hónapot vett igénybe, hogy végre a kezembdn tarthassam, de nem tudom használni....media maktról meg amazonról próbáltam rendelni terméket +400 euróért, de mindig visszautasítja. Beszéltünk a bankkal többször is, de leráznak, nem adnak választ...azt mondták, hogy akármire használhatom majd, de közben meg nem. Valaki esetleg tudna segíteni?
2019. jan. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy be van állítva napi limit? Ha van OTP direkt szerződésed, akkor interneten tudod módosítani a limitet.

[link]

2019. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felvételi limitnek 500euró van, de vásárlási limitnek meg végtelen.
2019. jan. 23. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
maga a kártya is limitálható, meg külön a számla..so van vagy ötféle limit..ne hagyd lerázni magad, csapj oda az asztalra, értse meg, hogy ezért nem fogsz hazajönni..ahogy linkelték, megoldhatod neten is ha megy..nekem is van otp eurókártya és műxik mindenhol a világon..
2019. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!