Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tenyleg mindig van remeny?...

Tenyleg mindig van remeny? Legyen bármilyen lehetetlennek tűnő dologrol szó?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 23:36
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
#14 a lehetetlent arra értem hogy újra össze jojjek a volt kedvesemmel. Ezért is kerdeztem hogy mindig van remeny? Barmilyen lehetetlennek tűnik?
2019. jan. 24. 01:17
 22/42 anonim ***** válasza:
Persze hogy van... tortenet? Miert lett vege?
2019. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Írtam privatban.
2019. jan. 24. 01:30
 24/42 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az adott szituáció okozta nehézségből ki mit szeretne kihozni. Ha reális a cél, akkor okés.
2019. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Soha nem kéne ilyen tömegribi dumát nyomató fazon, és én még szűz vagyok. De ne utálja a nőket.
2019. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Jaa, mostmár értelek.. Hát nem tudom, remény mindig van ha szeretett. Ennyi idősen nekem nem is volt barátnőm, én mondjuk tuti nem engedném el akit szeretek. De ha megcsal akkor az életbe ne lássam többet. Persze beszélek most a lehetetlenről hogy majd megszeret valaki :'D
2019. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Biztosan meg fog teged is szeretni valaki,ne legyel negatív. Én se szeretném elengedni. Meg csalt de hidd el szeretem annyira hogy ne erdekeljen. Nem akarok a múltban élni az sosem jó.
2019. jan. 24. 15:08
 28/42 anonim ***** válasza:
Hát, jó neked.. Velem KB nem is beszél senki. Az a baj hogy a lányok maradéka aki nem egy tömegribi nincs 999 ismerőse facen meg hülye instán és nem volt meg xy barátja előttem, azok KB úgy ülnek otthon mint én. igy pedig esélytelen hogy megtaláljam őket. Következő baki, engem meg is kell szeretni.. hiába mondják hogy mennyire kivételes vagyok meg mennyire szerencsés lesz akit majd mindennél jobban szeretek, ha nincs kit. Szerencsés vagy, szerezd vissza ha szeret, nem csal meg többet. Örülj annak ami van.. Legalább te tudod milyen boldognak lenni.
2019. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Tudod én pont egy olyan lányt kaptam akire mindig is vagytam. De o kábel ment ahogy korosodott rossz iranyba. Nem neveznem magam szerencsesnek mivel elrontottam az egeszet és neki máras baratja ván le tiltott mindenhonnan és a csaladja is teljesen ellenem van,tiltja tollem. Hidd el ez se jobb annál a helyzetnel mint amibe te vagy. Szó szerint meg talaltam eletem szerelmet majd el rontottam. Most meg már hiaba kaparok. Talan már nem is szeret :(
2019. jan. 24. 15:31
 30/42 anonim ***** válasza:
Hát, akkor itt a hiba. nem te csaltad meg, igaz? Akkor ha igy eldob téged, akkor ő nem érdemel meg téged!
2019. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!