Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogszabályzósoknak mik az...

Nightlover kérdése:

Fogszabályzósoknak mik az étkezési szokásaik a suliban? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Visztek magatokkal bicskát esetleg, vagy előre összevágjátok a szendvicset, gyümölcsöt? A menza hogyan oldható meg?

2019. jan. 24. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szendvicset alapból nem eszem max.ha nagyon muszáj de azt nem szoktam összevágni. Viszont a gyümölcsöket mindig összevágva viszem, menza is teljesen megoldható. Nem nagyon szoktak olyan kaják lenni amiket ne ehetnék. Húst stb. Amúgyis eldarabolnám.. (Tanácsként mondom, hogy tartsd be a nincs ropi, rágó, gumicukor, chips, perec... szabályt mert én ettem és mindig lejött a fogszabályzóm ami nem is olcsó meg mindig járkálnom kellett, hogy visszategyék. Meg a chipstől nagyon be fog dagadni az ínyed, nem véletlen van tiltva! Ez csak jó tanács.)
2019. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ (: megpróbálom betartani
2019. jan. 24. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:

En nem tudom hogy milyen gagyi fogszabalyzotok lehetett/lehet nektek, de nekunk csak annyit mondtak, hogy almaba ne harapjunk, semmi massal nem volt gond.

2 evig volt fogszabalyzom es egyetlen egyszer sem volt gond semmilyen etellel vagy itallal, a suliban is barmit ehettem a bufebol, es en eleg nagy csoki chips, karamell zabalo voltam es vagyok is.

2019. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nálam mindig van bicska,ki tudja mikor kell ...

Szendvicset nem eszek csak otthon inkább

Vagy nagyon puha zsemlebol készítve

Nekem muszaj mindent szervagnom mert harapni nem igen tudok,harapásemelő miatt,

Fogkefe és fogkrém az utóbbi idoben hozzam nőttek,

2019. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én mindent ugyanúgy csinálok mint fogszabályzó előtt és még soha nem történt vele semmi. Egyedül azt tartom be, hogy almába és egyéb kemény gyümölcsbe nem harapok bele, hanem feldarabolom. Suliba általában szendvicset viszek, harapom, nem darabolom fel. Mindig van nálam fogköztisztító, hogyha beleragadna a kaja akkor azt ki tudjam szedni. Ugyanúgy rágózom, eszek gumicukrot, mogyorót, mindent ami úgymond “tiltólistás”
2019. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még de én mindig mindent eszek, soha semmi gondom nem volt. Fogmosas az minden evés utan de én h oszite legyek nem tartom be mindig mert nincs kedvem meg szerintem felesleges. Mogyuk ilyenekre gondolok h csoki gyumolcs jogur zabpehely meg hasonlo ételek ami utam szerintem nem muszaly. Amugy ezt magadnak kell h megérezd mit birsz mit nem és h mi az ami neked megfelel. Nekem meg gumiaim is vannak de apszolut nem érzem azt h valamit ne tudnek megenni 😂😊
2019. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hónapja rakták fel a fogszabályzóm és szinte ugyan úgy eszek mindent kivéve az almát. Meg persze miután húztak rajta azután vagy egy-két napig puhábbakat eszek. Eddig semmi baj nincs vele, még csak a szám belsejét se sebesítette ki :D
2019. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!