Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az időseknek milyen (idegesítő...

Az időseknek milyen (idegesítő (bb) ) hóbortjaik/szokásaik vannak?

Figyelt kérdés
Példának tudom mondani a mi szomszédunkat, aki alvajáró ami önmagában még oké, viszont ilyenkor eszeveszettül nevetni is szokott. Ilyesmikre gondolok, a hóbort/szokások nem a legmegfelelőbb szavak erre, de hát no.
2018. aug. 13. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ciccegnek a fogukkal; tülekednek a tömegközlekedési eszközökön; ha nincs ülőhely kikövetelik maguknak, ha meg van, akkor az ajtóban csimpaszkodnak; a kallerekkel kekeckednek, ha be kell mutatni az igazolványt.
2018. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem az szokott zavarni mikor megérkezek, és amint meglátnak megkérdezik hogy "megjöttél?" Nem b+ kínában vagyok. Én csak ezt tudom felhozni :D
2018. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Beszélgetni akarnak minden idegennel az életükről.

Szidják a fiatalokat. Tipikus mondat,ezek a mai fiatalok.

Orvoshoz járnak,buszoznak unalmukban.

Belekötnek másokba ok nélkül.

2018. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az én dédmamám mindig tömött volna minket. Az akkor 1,5 éves húgomba is, a szüleimbe is és belém is. Sokszor már zavarbaejtően nyomult. Ált. Alig lehetett levakarni. Ott voltunk nála 3-4 órát heti 1-2 alkalommal, 15 percenként hozott be valami fasságot. Mindig, kivétel nélkül édességet hozott, ami már jó pár éve lejárt.


Amúgy cuki volt, szerettem és tudom hogy csak gondoskodásból csinálta. De 8-12 évesen nem volt túl sok kedvem ezekhez a körökhöz

2018. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Amiket írtatok az más korosztályoknál is ugyanúgy megvannak.
2018. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Fideszre és MSZP-re szavaznak
2018. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

- az állandó kajával való tukmálás

- tömegközlekedési eszközökön való kötekedés és tülekedés

- ha van hely, állnak az ajtóban mindenkit fenntartva, ha nincs hely, megy a hiszti meg a fiatalok szidása

- sokan hobbiból járnak orvoshoz, feltartva ezzel a tényleg betegeket

- amikor vérig sértődnek, hogy vadidegen embereknek nincs kedvük velük beszélgetni

- amikor a hangos köszönésre, amit 100%, hogy meghallottak, direkt nem köszönnek vissza, utána meg téged szidnak a családtagjaidnak, hogy még köszönni sem tudsz

- az unalomból való buszozgatás/villamosozás/metrózás/vonatozás, természetesen csúcsidőben és mindezt ingyen

- hogy a többségük marhára lesz@rja a fiatalok nehéz helyzetét, ők egyből rakják az X-et arra a pártra, aki nyugdíjemelést ígér

- hogy sokan pusztán unalomból másokat rendszeresen zaklatnak és nem hagynak élni

2018. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolják, hogy a korral járó bölcsesség okosabbá/műveltebbé teszi őket, ezért kéretlen tanácsokat osztogatnak. Kétnaponta megkeresnek azzal, hogy milyen régen nem hallottak felőlem. Csak ahhoz túl öregek, amihez nincs kedvük. Nem általánosságban ilyenek, ez is emberfüggő, de azért vannak dolgok... De vannak jó tulajdonságaik is, csak most nem az volt a kérdés.
2018. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Amiket írtatok az más korosztályoknál is ugyanúgy megvannak.
2018. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindent (is) tudnak, és mindent (is)jobban tudnak.
2018. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!