Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szól minden az emberről?

Miért szól minden az emberről?

Figyelt kérdés

Az utcán tele van minden emberrel. Az autókban emberek ülnek, a filmekben sorozatokban emberek játszanak. A munkahelyen is emberek vannak, ha kinyitok egy könyvet az is xy emberről fog szólni... a reklámplakátokról emberek néznek vissza ránk és emberek is tervezik, ragasztják fel őket. A konfilktusok is emberek közt vannak és a jó dolgok (pl kellemes időtöltés, kibékülés, stb) is.


Más is gondolkozott már ezen? Vagy csak én? És erre a kérdésre is emberek fognak válaszolni, sőt én is ember (nő) vagyok..


Néha jobb lenne el vonulni a növények állatok közé. :D 22/N



2019. jan. 27. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Én erre most nem tudok mit mondani...

Ha el akarsz vonulni, akkor vonulj.

2019. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Szabadon távozhatsz.
2019. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Sok remete él egyedül és lógatja a lábát a természetben!
2019. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

valószínűleg az az egy hiányosság okozhatja ezeket a dolgokat, hogy például egy kutya nem tud könyvet írni egy másik kutyáról, nem tud reklámplakátot sem ragasztani, autót vezetni sem tud sajnos.


a többivel meg nem értek egyet, mert filmekben, sorozatban szerepelnek állatok is, növények is...konfliktusok is alakulnak ki állatok és növények között is...és volt már olyan ember, aki például írt könyvet állatokról is.

2019. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 jó de egy emberről szóló film mndig sokkal érdekesebb lesz mint egy növényről vagy állatról...
2019. jan. 27. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy emberrel sokkal több dolog tud történni. Egy tuja nem fog űrhajót vezetni, hogy aztán legyőzze a Darth Almát.
2019. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:/
2019. jan. 27. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, felőlem írhatsz erről könyvet, vagy rendezhetsz filmet, csak mondom, nem lesz olyan érdekes vagy látványos.

De legyünk pozitívak: egyszerű lesz a casting.

Amúgy én elég sok könyvet olvastam állatokról és néztem filmeket róluk.

2019. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, de az állatokról szóló filmekben könyvekben is jelen van az ember.. Pl. Lassie hazatér, ilyenek. Vagy a tiedben nem volt:)?
2019. jan. 27. 14:48
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Szemtanúk voltak, akik lejegyezték az eseményeket. Szerinted a gepárd veszi videóra a saját futását?
2019. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!