Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tennétek ki autóra, házra...

Ti tennétek ki autóra, házra magyar zászlót?

Figyelt kérdés
Egy ideje már az USA-ban vagyok, és feltűnt, hogy kb minden lehetséges helyen van egy zászló. Házakon/autókon/boltokban/moziban/fodrásznál/múzeumban/étteremben mindenhol. Otthon ez annyira nem divat, vagy? Legalább is nem nagyon szoktam látni.

2019. jan. 28. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ha nagyon büszke vagy a magyarságodra, és külföldön ezt szeretnéd ezt népszerűsíteni, akkor tedd.


Kérdésre a válasz: nem.

2019. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
na igen, cvsak tudod ők ténylegesen büszkék az országukram és nem viktor adta parancsba/elvárásba :)
2019. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

A nem vallási hátterű állami ünnepeken (március 15, augusztus 20, október 23) kitesszük mindig aznapra a családi házunk zászlótartójába, máskor meg sosem.


Vannak környékünkön páran, akik egész évben kiteszik a zászlót, tipikusan a vállalkozók, akik ezzel is demonstrálni akarják, hogy szimpatizánsai a mostani rendszernek.

(Ez kb. olyan lehet sokuknál, mint amikor a japánok is úgy töltik ki a tesztet, hogy égő házból először a főnöküket mentenék ki, csak utána a családtagjaikat.)

2019. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem. A magyarságod ne zászlóval jelezd! Az csak formaság.
2019. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Törvénypl tiltja a nemzet színeivel való fel öltözést is (utánna lehet lesni lustsa vagyok linkelni)

De nem egyébként.

Bár majd ha lecsengett a fidess időszak és uj nap virrad akkor még leheg az ember ki is tenné büszkeségből de így...

2019. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2019. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tennék és nem is teszek sehová nemzeti lobogót, ha nincs nemzeti ünnep. Sajnos egyre nagyobb divat itt is ez a baromság, amit leírtál! Valószínűleg azt sem tudják, hol vannak, akik zászlót tesznek ki hétköznapokra is a legkülönbözőbb helyekre, fingjuk sincs a nemzetiségükről és arról, hogy hol élnek.
2019. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Házra nem valószínű, hiába a sajátom, nekem ez kicsit saját magam nyilvánosság előtti megbélyegzése. Autóm nincs, de az nekem azon kicsit ízléstelen, mindegy milyen országról van szó. A szobámban van egy magyar zászló a falra tűzve, az pont elég.

Igen itt ez nem igazán divat, bár furcsa, hogy a környező országokban pláne Romániában 0-24 -ben úszik minden a román zászlóban. Érdekes hogy azzal senkinek semmi baja, itthon meg ha van egy házon egy magyar zászló az már fasiszta.

2019. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!