Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti írtatok már ki kérdést nem...

Ti írtatok már ki kérdést nem valós történettel? Milyen céllal?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen esetben volt:


Az egyiket az ihlette, hogy a környezetemben volt egy nagyon makacs személy, akivel nehezen tudtam szót érteni. Az ő szemszögéből írtam ki a nem valós kèrdésemet, igyekeztem az ő szavait használni. A "neki" érkező válaszokból merítettem ihletet a vele való további, elkerülhetetlen vitákhoz. Nagyon frappáns válaszok érkeztek. Mindenki őszintén akarta meggyőzni az általam eljátszott családtagomat. Sokat tanultam a válaszokból. Annyira, hogy ma már nincsenek elkerülhetetlen vitáim ezzel az illetővel. Nem zaklat, nem jár a nyakamra az idegesítő témáival, mert megmutattam neki, hogy én is oda tudok mondani dolgokat, ha akarok.


2019. jan. 30. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Más esetekben ennél jóval egyszerűbb volt az indok. Olyan problémát írtam ki jelen időben, ami még csak a valószínűsíthető jövő volt. Ezek mindegyike meg is történt, a kérdéseim pedig a felkészülést segítették. Az igeidőket leszámítva valótlan állítás egyikben sem volt.
2019. jan. 30. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy banális eset, hogy szórakozóhelyen kiszemeltem egy lányt, táncolgattam vele, a lány valahogy elkeveredett, majd pár perc múlva látom az egyik haverom csókolozik vele, és ekkor nagyon berágtam a haveromra. Kiírtam egy kérdést mint ha én lennék a haver (kb. "szerintetek nagyon hülye voltam?"). Úgy 10 komment egyöntetűen állította hogy egy utolsó tetűláda vagyok, hogy ilyet tettem. Majd közöltem hogy valójában én vagyok az "áldozat" a történetben, onnantól meg én voltam a p*nci, aki nem viseli el az ilyet.

Maga a történet már nyilván nem érdekel, de érdekes volt a kommenteket figyelni, és hogy hogy megváltozott hirtelen a közvélekedés...

2019. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én több alkalommal is,sőt a kérdéseim talán 60%-a a környezetemből merített történetet,viselkedésformát takar,csupán kíváncsi vagyok,egy-egy esetben mi a véleményük a hozzászólóknak az adott emberről,történésről.Hasonló-e az én véleményemhez,esetleg én veszem túl komolyan a dolgot ami számomra kínos,esetleg zavaró más viselkedésében.
2019. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen. 30N
2019. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár. Magát a kérdést se veszem komolyan, de érdekes hogy mik vannak... A válaszok alapján nagyon sok bunkó paraszt ember van a család és állat kategóriákban
2019. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem rokonról volt szó, aki nagyon-nagyon problémás és idegesít, mert kihasznál mindenkit és még sorolhatnám. Borzalmasan pofátlan. Tettem fel úgy kérdést, ami az eredeti felállás. Aztán történt újabb és újabb esett és akkor már más felállásban tettem fel, tehát távolabbi rokonként, vagy ismerősként feltüntetve. Általában akkor írtam ki kérdést, amikor rettentően tehetetlennek éreztem magam és dühös voltam.

A válaszok sokat segítettek lelkileg, és hogy hogyan kezeljem az illetőt. Változott is az illető, mondjuk elég keveset, de már ez is eredmény.

2019. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!