Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyeim ha este vagy éjjel...

Hölgyeim ha este vagy éjjel a, , kihalt utcán"valaki követne titeket hogy védenétek meg magatokat?

Figyelt kérdés
(Esernyő nincs nálatok,csak egy retikül a vállatokon es magassarku van a labatokon)
2019. febr. 2. 18:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Hü, de agreszívek vagyunk lányok. Lehet, csak az időt szeretné megkérdezni. Szerintem most mindenkinek megvan :'D
2019. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11, ja, mert ha az időt akarod megkérdezni akkor a kihalt utcán követsz valakit, ugye? Hagyjuk már.


Kérdésre: Nincs az az isten hogy én magassarkút felvegyek, szóval futás. Ha elkap harapok, kiabálok, lábára lépek, hason ütöm...Vagy ami eszembe jut.

2019. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha kihalt az utca és nincs órád, csak ő marad. ;)
2019. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lapossarkuban jarok. ( A magassarku az onkent vallalt szolgasag.)

Az ‘aranyos’ orias meretu orzo vedo kutyam elobb leszedii rolam,minth odatudjak csapni a retikulommel.


Amiota ez a nagydarab ilyeszto kutyam van,nem akarnak probalkozni az emberek :D Nyugodtan mehetekhaza.


:D


Ha meg egyedul vagyok,keznel van a snizterem,paprikaspre,sokkolo. De meg emberen nem tudtam oket kiprobalni. :D

2019. febr. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy követnek, általában gyorsan felhívok valakit, legalább van ráesély, hogy rögtön támadás esetén adok személyleírást (bár mi elég nyugis környéken lakunk, mindig kiderült, hogy az illető az utcában lakik). Van nálam is paprika spray de nem vagyok benne biztos, hogy tudnám használni... Illetve valószínűleg sikítanék és becsöngetnék valamelyik házba (ha engem akarnak elvinni, a táskám mehetne, készpénzt nem tartok magamnál, a bankkártyákat meg tiltom a telefonon, ami a kezemben maradt ;)).
2019. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Elővenném a telefonon és jó hangosan, affektálós, paraszt tájszólással a következőt sipákolnám a telefonba: Na, megérkeztem Józsi, nyisd a kaput! Képzeld, pozitív lett az aids tesztem, most meg ellopták a bótba a pénzemet! Na engedd ki a kutyákat is, mert követ valami barom!!!


Már előfordult, hogy valaki inzultált és megjátszottam a totál fogyatékost.Nos, az illető leesett állal menekült...De az is lehet, hogy kicsit lassítanék, mintha keresnék valamit a táskámban. És mikor már közel ért az ipse, hirtelen pofánvágnám a kulcscsomómmal.


szóval nem tudom, rögtönöznék, amit épp jónak látok, de eléggé kiszámíthatlan és fantáziadús vagyok ilyen téren.

2019. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy meg tudnám védeni magam, de megpróbálnám. Ha lenne nálam bármilyen spray, megpróbálnám belefújni az arcába, megpróbálnám megrúgni vagy levenném a magassarkút és azzal ütni.

(múltkor amúgy a lépcsőházban volt elbújva egy pasas, aki aztáén megpróbált letaperolni, esetében elég volt annyi, hogy rákiabáltam és majdnem a karjára zártam a liftajtót (szerencsére én bejutottam, ő még kint volt a liftajtón).

2019. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, 11, persze, azért KÖVET... normális esetben akkár utánam szól, hogy "bocsi, meg tudod mondani, mennyi az idő?", a nő megmondja, a srác el. Nyilván itt olyan esetről beszélünk, ahol effektíve követésről van szó.
2019. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Táskában, zsebben van mindig sniccer, magassarkút sosem viseltem és nem is tervezem (de ha valamiért így adódna, tuti kézben vinném, ütni még lehet vele). Inkább ülnék emberölésért, tudva, hogy magamat védtem, mintsem, hogy megerőszakoljanak vagy egyáltalán közel jöjjenek hozzám... :D Mindig van nálam valami szúróeszköz, sokat járok éjjel, sokat gyalogolok. Amúgy alap önvédelmet tanultam és tudom is használni.
2019. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A dolog már ott megbukott, hogy nem szoktam egyedül a kihalt utcán sétálni (max. motorral vagyok, ott meg simán megrángatom a gázt, aztán problem solved), továbbá soha életemben nem bírtam a magassarkút. Egyébként van nálam paprikaspray is mindig.
2019. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!