Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Behálózta az életem a politika...

Behálózta az életem a politika, mindenkit először megkérdezek, hogy mi a pártállása és utána beszélek vele, ez nem vezet előre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor valakivel beszélek csak akkor folytatom tovább ha meggyőződtem róla, hogy nem fideszes vagy náci esetleg fasisztoid eszméket vall. Csomó egykori barátom elfordult tőlem egyedül vagyok és csak a korrekt nem kirekesztő dolgokra koncentrálok, komolytalannak és viccesnek hangozhat, hogy pl. megyek wc-re és megjegyzem, hogy ha nem tudnám eldönteni milyen nemű vagyok nem tudnék hol wc-re menni, és egyből elfogadhatatlannak tartom a szituációt.

Sok ilyen furcsa dolog történik velem sokan azt hiszik viccelek pedig nem ez miatt utálnak is. Félek, hogy megbolondulok barátnőt sem tudok keresni mert mindig arra gondolok ,hogy mit szól a társadalom, hogy ha régimódi vagyok. Mindig már egyre jobban remegek , félek minden megnyílvánulástól.


2019. febr. 3. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Pszichiátriára menjél el, biztosan van valami betegséged és terápiával és/vagy gyógyszerekkel fognak tudni segíteni.
2019. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten volt hatással életedre a politika, akkor ignoráld. Ne olvass olyan híreket, ne nézz olyan műsorokat, csatornákat, amelyek politikai csatornák, kezdj el érdeklődni más témák iránt, amelyek életedet kitöltik és beszélgess bármi másról, ne a politikáról.
2019. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nálam ez úgy történik, hogy az elején leszögezem, Fideszes vagyok, szóval addig akadjon le rólam, amíg nem késő. Tehát tudja rólam meg és menet közben utáljon meg emiatt.
2019. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

"csak a korrekt nem kirekesztő dolgokra koncentrálok"


Ehhez képest te vagy a kirekesztés és előítélet mintapéldánya. Pártállás nélkül; a politikusok mintapéldánya, "bort iszik vizet prédikál"

2019. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En a kisgazdákat választom 💖💖
2019. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

-Szia. Peti vagyok, és munkáspárt-os.

-Szia. Mari vagyok, és fideszes.

-Oké, szia.

2019. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátomtól ezért fordultam el!... Hosszú idő elteltével végre esélyünk lett arra, hogy kommunikáljunk egymással. Az első mondatában azt taglalta, hogy ő melyik hordát favorizálja éppen. Favorizálja - nélkülem!
2019. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az ellenpólus vagyok, de én is szeretem elòre kiszúrni, hogy ki melyik táborba tartozik, úgy és arról diskurálok akkor vele.
2019. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!