Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Mi az ami a...

Lányok, nők. Mi az ami a legvisszataszítóbb egy férfi testén illetve személyiségében (viselkedésében) ami azonnal elriaszt titeket?

Figyelt kérdés
A legkirívóbb lehetőségekre vagyok kíváncsi. Kort és nemet is légyszi.

2019. febr. 8. 08:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Erőszakosság, butaság.

Fogatlanság.

2019. febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha valaki igénytelen, szagos az elég visszataszító. Azt, ha valakinek koszos a ruhája(és emellett nincs szaga) ne értsd ide, mert én is jártam már így hogy elestem, leettem stb.

Nekem az is riasztóan hat külsőben ha valakinek a fogai hát.. nincsenek meg, vagy ha igen, azok csonkok és feketék.

viselkedésben.. nekem visszataszító a túlzott önbizalom. Ha úgy viselkedik, hogy azt hiszi pár szép szó és övé lehet a világ

Vagy ha beszélgetek vele, és azt veszem észre hogy a múltba van ragadva. Azért vagyok ilyen mert régen. Az úgy volt hogy. És társai

Alapjáraton elég toleráns vagyok az emberekkel, de ha mondjuk valaki nagyon nagyon nyomul, az is inkább fordítva szokott elsülni

Hirtelen ennyi jutott az eszembe

2019. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Lemaradt: 20/L

2019. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Testén a rossz, hiányos fogsor, illetve a koszos köröm. Jaj, és a koszos fül! Fúj! Mindez igénytelenségre utal.

személyiségében éppen ezért az igénytelenség az, ami a leginkább taszít, de hasonló a hozzáállásom az IQ-betyárokhoz is.

36N

2019. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Külsőre és belsőre is az, ha igénytelen.
2019. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%
A pukizás, a kiszolgáltatás, a bambaság :D A nagyon szőrös popo. Ezek undorítóak szerintem. Illetve idegesítő is vmilyen szinten.
2019. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
56%
A pénisze.
2019. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%

Ápolatlan száj, bőr, koszos,repedt kéz, büdös, koszos, CIGARETTA, iszik alkoholt, túlsúly(mert akkor valószínűleg tojik az egészséges életmódra és így az életminőségére is,pláne idősebb korában,plusz milyen példát mutat a gyerekeinek), korpa, kockás rövidnadrág-strandpapucs-atléta kombó, pisilés előtt nem mos kezet.


Buta, tanulatlan, játsza az eszét,nem lehet vele egy könyvről,filmről, eseményről elbeszélgetni.Kikéri magának,, hogy ő férfi és nem az ő dolga valamit megcsinálni.


34N

2019. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Buta, nem tudja magát jól kifejezni. Igénytelen, stílustalan. 17/l
2019. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
31%

#8

34 éves nő létedre nem tudsz rendesen írni! :D

Az analfabétizmus elég hátrány egy nő nélkül hosszú távon, egy menetre jó ha jól néz ki!Látszik nem jártad ki az általánost! :D

2019. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!