Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 20 év körüli férfi milyen...

Egy 20 év körüli férfi milyen életcélokat szokott kitűzni?

Figyelt kérdés
Milyen életcélokat? Miket megvalósítani? Ilyenkor hol kell tartani az életben ennyi idősen?

2019. jan. 27. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

MILF csajok.

Diploma.

2019. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon változó, ne mások céljait akard követni, legyenek sajátjaid :)
2019. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetemet csinál akkor:


-Átmenjen minél több tárgyból elsőre (20 évesen a legtöbben első-másod évesek)


-elkezdeni foglalkozni azzal hogy szakdoga témát találjon, és hozzá témavezető tanárt


-Próbálni nem totálisan elszigetelődni a szaktársaktól, lehetőleg jó beszélő viszonyban lenni legalább 5-10 emberrel


-Ha megköveteli az anyagi helyzete akkor diákmunkázni heti rendszerességgel.


-Ha nem otthon lakik (egyetem más városban van mint ahova valósi, ezért vagy koli, vagy albi) akkor elvárható hogy ne csak csipszen és rendelt pizzát éljen, hanem tudjon főzni is egyszerűbb-közepesen összetett kajákat. (ami hozzáteszem, anyagilag és egészségügyileg is jobban megéri)


-Fakultatív, de párkapcsolat céljából elkezdhet ismerkedni.


-Ismét csak fakultatív, de sportolást is kitűzhet célul.

Én se tűztem ki most valami nagy dolgot, simán csak minden nap megcsinálni időm engedtével 15-15 perc szobában elvégezhető edzést. Fekvőtámaszozni, felülésezni, gugolgatni, valami súllyal edzeni itthon is lehet.


Ha nem egyetemezik, hanem dolgozik, akkor:


-Ha otthon él, minél többet félretenni, és beszállni az otthoni költségekbe


-Ha külön él, akkor szintén törekedni a megtakaritásokra, és folyamatosan fenntartania az albérletét


-Ha nincs megelégedve a munkahelyével, akkor utánanéznie hogy milyen módon szerezhet jobbat, mire elég a jelenlegi végzettsége, megtanulni ügyesen önéletrajzot írni



Az utolsó kettő az előző listából itt is választható. Ismerkedni, edzeni mindenkinek ajánlott.

2019. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

1. Szeretkezni.

2. Szeretkezni.

3. Szeretkezni.

4. FÉszbúk.

5. Szeretkezni.

6. ...

2019. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Köszi.👍

#4

Ment a piros kéz.👎

2019. jan. 27. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, pedig némelyik 20 évesnek tényleg az a célja, hogy megdu*jon minél több csajt, drogozzon, igyon, pusztítsa az életét. Sajnos én is ismerek ilyet. "Pénz, k**vák, kokain" elven éli az életét és élni is fogja, mert ez az élet.

De hogy az ilyennek honnan van pénze, azt nem tudom, de sajnos tényleg ismerek ilyet.

2019. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Szerintem meg az nem élet.

Én egy tartalmas életet szeretnék hogy évek múlva amikor visszagondolok az éveimre akkor mindig sok dolgot tudjak felidézni vagyis sok dologra tudjak visszaemlékezni. Pl.: ilyen voltam 10 évesen,ilyen voltam 20 évesen,ezeket csináltam tizenévesen stb.

Vagyis nem szeretnék 1 üres évet sem.

2019. jan. 27. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már utolsó, ismered a társadalom legalsóü 5%-át, aztán azt vetíted ki "általános fiatalokként" az egész korosztályra.


Megjártam 4 középiskolát, így összesen volt kb 90 osztálytársam, meg még pár tucat évfolyamtársam akiket valamennyire megismertem.

Plusz voltam 2 helyen koliban is középiskola alatt. Aztán most egyetemen vagyok egy 130 fős szakon, és voltam első félévben kolis egy retek nagy kollégiumban.

Maradjunk annyiban, baromi sok embert ismertem meg baromi sok helyen, és töredéke az amelyik az alkoholon és cigin kívül nyúl egyáltalán droghoz. Tippre 100-ból max 15-20. És az még mindig az a kategória hogy max kipróbálta néhányszor a füvet...

Konkrétan olyat aki kokaint is próbált talán ismertem 4-et...

De érted, a kipróbál, meg a függő az két eléggé különböző dolog.


Jó, tegyük hozzá, nem a mélynyomorban élő c tipusúakat gyűjtő szakközepekbe jártam sose, ott nyilván más lenne az eredmény. Mondjuk fordított, száz emberből 15 az aki NEM drogozik. Persze, van ilyen nyomorult rétege is a társadalomnak. Bár tegyük hozzá, a kokain az egyik legdrágább drog, pláne ha tiszta. Nem a csóró fiatalok hobbija.

Talán némelyik elkényeztetett, elzüllött tehetősebb család sarja szórakozik szülinapkor, meg újjévkor egy-egy kokainos partin, de nem jellemző.

A mindenféle sunfivegyész designer drogok már annál inkább elterjedtek, de a normális közép és felsőosztályt ez nem igazán érinti.

2019. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!