Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tisztelem azokat az...

Miért tisztelem azokat az embereket akik mások testi épségét, veszélyeztetik?

Figyelt kérdés

Van kettő ismerősöm, egyik a szerelőm másik meg egy haver ismerőse. Szóval mind a kettő ember egy vadállat az utakon, városba eszméletlen sebességgel közlekednek hát még főúton kockázatos előzések, hihetetlen adrenalin.



Volt szerencsém egy párszor velük utazni mély nyomott hagyott bennem, ámbár valamiféle tisztelet alakult ki, pedig én pont nem ilyen vagyok, hiába vagyok fiatalabb én még a 30-as táblát is betartom, és lakó-pihenő övezetbe meg 20-al megyek tényleg ahogy kell 3 év alatt talán 4 záróvonalat ha átléptem és 2 gyalogost nem engedtem át, pedig 3 éve minden nap vezetek. Mégis ha szervizbe van a kocsim és a srác hoz haza vagy jön értem élvezem a normálatlankodást és úgy viselkedek vele mint ha nem is tudom ki lenne, pl. díszpolgár vagy hasonló.


Elfojtott dolgok lehetnek bennem és ez vetődik ki amikor valami kockázat, veszély ér?


20/F


2019. febr. 8. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég beteg... :D
2019. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2019. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elüt egy ilyen őrült, nem fogod. Nyugi.
2019. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harag és rosszindulat nélkül: ha egyszer a te testi épséged kerül veszélybe az ilyen felelőtlen alakok miatt, akiket most tisztelsz, a kórházat elhagyva megváltozik véleményed!
2019. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig ez van a fejembe, mit kell még látnom, hogy ne ez legyen...
2019. febr. 8. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Élvezed a veszélyes helyzeteket, ez van.

Felpörget.

2019. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!