Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le? KB.5-6hón...

Hogyan fogyhatok le? KB.5-6hónap alatt?

Figyelt kérdés
Mit ajánlatok? 16 éves vagyok kB 53 kg. És szeretném ha lapos lenne a hasam. Mit kéne tennem?
2019. febr. 10. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy? Fiú vagy lány? Lányra tippelek. Ne egyél nasikat, pl csokit, csipszet, péksütit, vagy szénsavas üccsit. Igyál sok sooook vizet. Nem kell ennyi idősen diétázni, csak ügyelj az egészségesebb kajákra, és pl kezdj kocogni, úgy is lassan itt a tavasz.
2019. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet, ritkábban és másképpen - hagyd el a nasikat, chipseket, krumplit, tésztákat és üdítőket, vagy csak igen ritkán és keveset egyél belőlük. Egyél sok kefírt, sógoromnál bevált, azt evett ha megéhezett, naponta többször is.

Menj minél többet gyalog, menj el a következő megállóig gyalog és ott szálj fel a buszra, metróra, hazafelé meg szálj le eggyel előbb és sétálj hazáig. Ne használj liftet, menj a lépcsőn mindig.

Most volt egy műsor amiben összehasonlították az aktív edzés hatását a Tai Chi lassú mozgású edzéseivel és minden tekintetben ugyanolyan volt. Tehát nem kell sanyargatnod sem magad, keress rá egy ilyen Thai Chi edzésről videóra a neten és próbáld meg vele csinálni a mozgást, lassan, naponta!

2019. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én elmondok egy személyes tapasztalatot amit én megcsináltam, és el tudom mondani hogy működik kicsit drasztikus de ha az ember rövid időn belül változásokat akar elérni akkor ez legjobb. Én 3-4 napig semmit nem ettem csak vizet ittam, kicsit utána jártam a témának hogy lehet-e ebből valami bajom és azt olvastam hogy csak egy hét után kerülgethetik az emberek ájulások. Egy idő után már legyőztem az éhséget. Mindenkinek máshogy viselkedik a szervezete, az enyém viszonylag gyorsan lebontott több kilogrammot ez idő alatt, nem követendő példa, de ha komoly eredményeket akarsz elérni rövid időn belül akkor ezt tudom javasolni. Amerikai néven Water Fast.
2019. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
KB 156cm vagyok
2019. febr. 10. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs hova fogyj. Kezdj edzeni , hogy feszesedjen a hasad, tested. Neten lehet edzésterveket találni.
2019. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 évesen ez pont jó.. Miért akarsz ennyire megfelelni te is? Nem kell kis pálcikának lenned ám hogy szép legyél, sőt szerintem a (már bocsi) anorexiás kinézet már taszító.. 53 ról mégis mit akarsz te még fogyni? Nem akarlak megbántani de az pont jó, nem értem miért kell minden lánynak "beilleszkedni" és minél vékonyabbnak lenni.. Csak a srácok miatt? :'D
2019. febr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem a srácok miatt. Egyszerűen nem érzem jól így magam.
2019. febr. 14. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj rám és akkor elmondom én hogy csináltam és hova jutottam, ha neked ez ennyire fontos.. De bakker 53kg vagy hova akarsz erről fogyni? :( Remélem azért még instát nem ujitottál be :D
2019. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!