Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így?

Mennyit fogyhatok így?

Figyelt kérdés
Heti 2x vagy 3x mennék edzőterembe, futni+sétálni futópadon. Ma 800 kcal-t égettem, 6 kilómétert futottam. Napi 1500-2000 kalóriát vinnék be, + Hetente még két óra lovaglás. (1 óra ügetés 1 óra vágta) mennyi idő alatt dobok le magamról így 10 vagy 15 kilót?
2019. febr. 5. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld 1 hónapig, és kiderül. Nem értem, miért kell ezt előre tudni. A lényeg, hogy egészséges ütemben fogyj, ha egyáltalán van miből.
2019. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogyni bőven van miből. 58 kg-ról akarok lemenni kb. 45-re. Bár azt hallottam, hogy akik viszonylag kevés súlyról akarnak lemenni, azok nehezebben fognak fogyni mint pl. Egy 80 kilós emberke. Ez igaz?
2019. febr. 6. 15:29
 3/8 anonim válasza:
Igaz, de sok függ a magasságodtól is. Hány centi vagy?
2019. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
160
2019. febr. 6. 17:41
 5/8 anonim válasza:
A magasságodhoz teljesen normális a súlyod, ezért tényleg nehezebben megy le, mintha 20 kilóval több lennél, viszont a 45 kg-t kevésnek tartom, szinte csontsovány lennél. Elég sporttal akár hetente 1 kilót is fogyhatsz, bár sokan ezt egészségtelennek tartják. Ha elkezded, akkor az első pár hét után már látni fogod, milyen ütemben tudod tartani a fogyást.
2019. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hájasnak érzem magam, így szerintem a 45 kg lenne az ideális, dehát majd meglátom ha lesz valami változás. Egyébként pedig a testalkatom miatt, szerintem soha nem leszek olyan sovány, mint amilyen akarok lenni..
2019. febr. 6. 18:02
 7/8 nodiggity202 válasza:

1 óra vágta? Melyik ló képes arra, hogy 1 órán keresztül majdnem a leggyorsabb tempójában cipeljen téged?!

Napi -800 kcal elégetése nem kis feladat, kitartás kell hozzá rendesen.

3 hónap az ideális arra, hogy ezt a kilogramm mennyiséget gond nélkül, bármilyen hiány nélkül leadd.

2019. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó. Nyilván nem úgy gondoltam el a fejecskémben, hogy a ló egy órán keresztül megállás nélkül csak vágtázni fog velem. És nem azt írtam, hogy minden álló nap 800 kcal-t fogok égetni.


Az utolsó mondatot, pedig köszi:)

2019. febr. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!