Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ötlet elalvásra?

Ötlet elalvásra?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam, de semmi sem segített. Nagyon rossz alvó vagyok, pár órát alszom csak, azt is úgy, hogy rengetegszer feliradok. Egyedül az ital segít, de nem szeretném minden nap taccsra vágni magam. Ma este is itt virrasztok, tele negatív gondolatokkal. Bármilyen tanács érdekel.

2019. febr. 11. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Tudok mondani párat ami nekem segített...
2019. febr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tisztítsd meg a rossz lelkiismereted. :'D
2019. febr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyel szerelmes.

Jarj futni.

Ne egyel lisztet. Az feldob es ebrentart.

2019. febr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a legmegfelelőbb példa a kérdésedre, hiszen én is itt virrasztok hajnali 3 tájékán, de azért amit tudok, leírok, hátha tudok vele segíteni:


-Ne feküdj le túl későn, én pl. 22 óra után sokkal nehezebben tudok elaludni, ahogy tapasztaltam.

-Lefekvés előtt 1-2 órával ne gépezz, ne tévézz, ne mobilozz! Nehéz, tudom, de sokkal nehezebben fogsz tőlük elaludni, ha nem vagy jó alvó. Szintén tapasztaltam.

-Ne közvetlenül lefekvés előtt, de próbálj mozogni minden egyes nap egy kicsit, hogy fizikailag is jobban lefáradj.

-Vegyél a lefekvés előtt egy jó forró fürdőt.

-És telefon, tévé vagy gépezés helyett olvass lefekvés előtt. Kicsit el tudja álmosítani az embert.


Hozzátenném, hogy én ezeket most este nem tartottam be, meg is lett az eredménye, mert egész éjjel virrasztok én is és lassan indulhatok a melóhelyre pörögni. Jó buli lesz...

De amikor tényleg ezt mind sikerült betartanom, el tudtam aludni és jól is aludtam.

2019. febr. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4#-es nagyon jókat írt le, én kiegészíteném annyival, tudom, hogy gyerekesnek tűnik, de nekem beszokott vállni a bárányszámolás. Annyira untat és monoton, hogy már az ötödiknél ásítozok, és elég hamar be is alszom tőle.
2019. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ASMR. Először fura volt, de engem nagyon elálmosít és megnyugtat. Persze meg kell találni a neked megfelelőt, mindenkinek más jön be, de én nagyon ajánlom.
2019. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, aztán elkezdtem aktívan dolgozni egyetem mellett. Plusz az 5ösre hajtottam :D és emellett próbáltam minden nap edzeni. Nos, hiába 20 éves vagyok, elfáradtam. Amikor nem, akkor telefonoztam, de úgy, hogy 0 fenyero és bekapcsoltam a színinvertálást. Így sötétebb lett a kijelző(mert ami fehér az fekete lett és stb) és ez engem személy szerint nagyon hamar elálmosít. Meg kamillatea estére, ízesítés nélkül egy 4dl-t meg szoktam inni, amikor nem, hiányolom :)

N

2019. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kipróbálom őket!
2019. febr. 11. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Írattam fel orvossal Zolsana altatót.

Fél szemtől is elalszok

2019. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!