Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Europai ember mutetthet e...

Europai ember mutetthet e maganak Azsiai szemet? Ha igen akkor arak is ha!

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
túl sok kpopot hallgatsz, úgy érzem
2019. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: én is egyből erre gondoltam :D
2019. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanműtét után lehet csináltatni.
2019. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá precedens bolygónkon hallomásom szerint. Árakról annyit, hogy a hétköznapibb plasztikai műtétek is milliónál kezdődnek, több száz ezer forintos konzultációs és időpont foglalókkal. (Mert egy komolyabb orvos nem ér rá minden kíváncsiskodóval társalogni.) Ha pedig nincs az országban, aki vállalja, akkor számolhatsz még repülési- és szálloda költségekkel is.


Azt viszont tegyük hozzá, hogy egy csíkszemtől nem leszel mongoloid. Az egy fejforma is egyben. Kezdjük azzal, hogy egy mongoloid fej nem kétszer olyan magas mint széles, aztán a homlokcsontodat is mélyebbre kéne vágni 1 centivel, hogy a szemgödröd síkjába kerüljön, járomcsontnak is be kéne ültetni a bőr alá valami vasat, meg hadd ne folytassam. Egy turanidból megcsinálják (van belőlük 28 fő ebben az országban) a másik 10 milliónál esélytelen.

2019. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos. Nem tudom, hogy igaz-e, de régen valahol olvastam, hogy Németországban a 80-as években a leggyakoribb plasztikai műtét volt a mongolredő csinálás. Fura.
2019. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!