Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lelkületü ember az...

Milyen lelkületü ember az ilyen? Minden pasi ilyen a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Milyen lelkületü ember az aki egy nemierőszakkal kapcsolatban meg kérdezi h élveztem e? Mert szerinte igen,mivel a női anatomia ilyen.. Normálisak az emberek? Vagy ennyire sérült pasik vannak csak a társkeresökön?
2019. febr. 9. 01:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Arra kíváncsi elélveztél e, de nyilván egy ignoráns barom.
2019. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ignoráltam azota.. :( Még jo h időbe kiderült,mekkora b nko..
2019. febr. 9. 01:54
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Valóban van rá esély, hogy az erőszak áldozata akaratlan és örömtelen orgazmust él át, gondolom erre volt kíváncsi, csak bunkó módon kérdezte meg. Ettől még az erőszak nem jó, sőt, a lehető legrosszabb, mert nem csak a fájdalom, az erőszak jelenik meg hanem a kiszolgáltatottság, megalázottság érzése is.

Kerüld el messzire a pasast és ha van rá mód jelezd a társkereső oldal üzemeltetőjének is ami történt!

2019. febr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Társkeresőkön nagyon sok a beteg, fura alak, hölgyismerőseim is rendszeresen panaszkodtak és én is olvastam adatlapokat társkeresőn, amelyet kétségbeesett nők írtak ilyenfajta megnyilvánulással kapcsolatban.
2019. febr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 akarki akarmi válasza:
100%
Orulj hogy idobe jelezte mekkora barom )
2019. febr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"erre volt kíváncsi, csak bunkó módon kérdezte meg." Ja. És az is benne van a pakliban, hogy arra a téveszmére áll fel a farka, hogy az áldozatai élvezik ha bántja őket. Kérdező, nem akarlak elkeseríteni,de sok ilyen van, Én egy biszex pasit fogtam ki, aki mélyen kussolt róla eleinte hogy a csávója mellé akart egy nőt, hogy rendszeres szexpartnerÜK legyen. Hát kösz, de kihagytam.. erre erőszakosabban kezdett nyomulni. Semmi bajom azzal hogy ki mit szeret a szexben, de ne hazudozzon, főleg ne kezeljen ri.bancnak csak mert nekem nem jön be az amit ő szeret....
2019. febr. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal tiltanám ha valaki ilyet írna nekem.Bár nem csodálkozom,sok beteg van fent.
2019. febr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nők között is van idióta rendesen.
2019. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb prbobléma azzal van, hogy hölgyek több tucat hasonló levelet kapnak perverz, fura stílusú férfiaktól (esetenként képekkel férfiasságukról), mire eljutnak azok leveléig, akik komolyan gondolnák az ismerkedést, már nem is válaszolnak nekik, esetleg kedvük is elmegy az ismerkedéstől...
2019. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van valami utolsó, de én belefáradtam. Hosszú idő után szántam rá magam a párkeresésre, miután szexuálisan bántalmaztak. Erre belefutok egy ilyenbe, akinek minden vágya a hogy csávójával egyszerre dughasson meg... És mikor nemet mondok, tovább zaklat, mert mekkora álszent ku.rva vagyok már, hogy nem óhajtok két pasas ri.banca lenni.... Ezek után csoda hogy elmegy a kedvem az egésztől? Inkább legyek egyedül.
2019. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!