Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szakmában lehetnék...

Milyen szakmában lehetnék sikeres álmodozó, álomvilágban elő emberként? 26/F

Figyelt kérdés
Egy sikertelen informatikus 26 éves srác vagyok, gondolkodom a szakma váltáson, hogy valami olyat csinálhassak, amiben sikeres is tudok lenni. Sajnos az informatikus diplomán kívül nincs végzettségem, de azt gondolom, hogy annál több van bennem, hogy a gyártósorra kerüljek.

2019. febr. 12. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Diplomával, nyelvismerettel elmehetsz ssc-snek.
2019. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én is álmodozó, álomvilágban élő ember vagyok... Nálad 3 évvel idősebb, szintén IT, de végzettségem nincs. Nekem nagyon bejön ez, távmunkám van, itthon (vagy a tengerparton) ülök egész nap, senki nem zavar, zenét hallgatok, dolgozom. Mellette jól is keresek. Szerintem ideális.
2019. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz amit akarsz, és nem azt amit mondanak."


Az nem lehet hogy azért nem vagy benne sikeres mert nem vagy szabad?

2019. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Író, rendező, grafikus, festőművész, költő, énekes, pszichológus, rádiós, játéktesztelő, fordító, web designer, filozófus, teológus, elméleti fizikus, stb
2019. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!